Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamknięte cmentarze. "Tych strat nikt nam już nie zrekompensuje"

- W piątek o 15.00 przywieźli mi sto doniczek chryzantem, a o 17.00 premier łaskawie oświadczył, że zamykamy cmentarze – mówi Wirtualnej Polsce handlarz spod jednego ze stołecznych cmentarzy. – Kwiaty cięte już leżą na śmietniku. To wszystko będzie do wyrzucenia – dodaje. – Ruch to około 20 proc. tego, co dzieje się normalnie – ocenia inny sprzedawca. Okazuje się jednak, że w tym trudnym czasie niezwykłą solidarnością wykazują się zwykli ludzie. – Jeździmy od cmentarza do cmentarza, chcemy jak największej liczbie ludzi pomóc – mówią naszemu reporterowi dwie dziewczyny z chryzantemami w rękach. – Warszawiacy są wspaniali – nie kryje wzruszenia handlarz. - Ale tych strat nikt nam już nie zrekompensuje - dodaje.

0
0
91
Podziel się
Komentarze (91)
zobacz więcej komentarzy (91)
KOMENTARZE
(91)
ja sie pytam
2 lata temu
skro nie sprzedali 1,2 XI to dlaczego dzis taki mały wybór pod cmenatrzem ?
Rocznik59
2 lata temu
Choć zdecydowanie z obecną władzą jest mi nie po drodze, to mam pytanie do sprzedawców kwiatów. Cmentarze zamknięto tylko na 3 dni. To kwiaty, zwłaszcza chryzantemy doniczkowe nie "przeżyją" o te trzy dni dłużej? Przecież w następne dni ludzie znów pójdą na cmentarze i będą kupowali kwiaty na groby. Rozumiem cięte, ale tych jest znacznie mniej... I znicze raczej te trzy dni też wytrzymają...
@51
2 lata temu
Kaczyński i PIS twierdzili od początku , że zastali kraj w ruinie. Jak teraz to nazwać ? Że tak będzie to było wiadomo. Teraz miejcie pretensje do .. Żal i smutek ogarnia a mogło być dobrze. Rozwijaliśmy się . To że były niedoskonałości to przecież normalne. Przeszkadzał zegarek , a wyprowadzone mln zł. na Rydzyka , fundacje itd to nie przeszkadzają ? Polak .......tak przed jak i po szkodzie !!
franek
2 lata temu
Jednym słowem pospolity handlarz żerujący na ludziach pracujących , i taki się burzy , a co ma powiedzieć ten producent od podstaw , takiemu się należy pomóc a nie handlarzom biznesmenom . Włodarze Polską takim dajcie wędkę , a nie ryby. W kilku miasteczkach południowej Polski na rynkach handluje sobie taki co ma swoją działalność , skupuje starocie na giełdzie i zaraża ludzi tym chłamem , i opowiada że on na wiosennym kowidzie zarobił nie robiąc nic 27.000 , bo on ma działalność i Państwo mu dało bo jemu się też należy . Jakoś tego nie rozumiem.
nnmm
2 lata temu
I to jest pogarda i bandytyzm na narodzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało mieli czasu ??????????
...
Następna strona