Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zniesienie kolejnych obostrzeń. Szumowski mówi, co się zmieni

Czy obowiązek noszenia rękawiczek choćby w sklepach zostanie zniesiony? - Jest to kwestia do przemyślenia. Czy to będzie dezynfekcja czy rękawiczki to jest jeszcze do zastanowienia. Dezynfekcja powinna zostać utrzymana, rękawiczki wtedy mogą nie być konieczne - powiedział w programie specjalnym "Newsroom WP" minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Na pewno będziemy mówili o takich rzeczach jak wesela, spotkania towarzyskie i szerzej to zakomunikujemy. Co do wesel, będziemy musieli dać perspektywę długoterminową, bo trudno jest zarezerwować salę. Wesela dotyczą osób najbliższych, z tego powodu dochodzenie epidemiczne jest łatwiejsze. Na pewno pojawią się przepisy, które to umożliwią, ale wciąż z ograniczoną liczbą osób - dodał.

0
0
107
Podziel się
Komentarze (107)
zobacz więcej komentarzy (107)
KOMENTARZE
(107)
wirtyna
2 lata temu
Wszystko odejdzie w zapomnienie, bo się bogacił i już, wszystko powoli wycofuje, przekręt zrobił jak diali, ah ta polaczkowatość.
Ala
2 lata temu
Kiedy odblokujecie gabinety masażu!!! Mamy taki sam kontakt z pacjentem jak rehabilitanci!!! My też dbamy o zdrowie ludzi!!! W rękawiczkach pracuję od 10 lat!!! ODBLOKUJECIE GABINETY MASAŻU!!! TO NIE FAIR!!!
Ala
2 lata temu
Kiedy odblokujecie gabinety masażu?! My też dbamy o zdrowie ludzi! Rehabilitanci mają taki są ko takt z pacjentem i już dawno pracują! TO JEST NIE FAIR!!! Doda że ja w rękawiczkach pracuję od 10 lat!!!
Polka
2 lata temu
Temu człowiekowi za grosz nie można wierzyć. Bredzi co chwilę coś innego. Chyba te granty i ostry cień mgły go powalają.
Polo
2 lata temu
Nie zgadzamy się na wyjście ze stabilizującej reguły wydatkowej (SRW) bez żadnej rzeczywistej przyczyny.Nie zgadzamy się na uczynienie z naszych dzieci i wnuków niewolników aby spłacali długi nierządu Pisu .Rząd natychmiast do dymisji . Precz z Pisem. !!! Zeszmacili naszą złotówkę ! Żadnej epidemii nie było i nie ma covid19 to zwykły grypopodobny korona wirus jakich jest wiele co roku i śmiertelność jest taka jak co roku. Z powodu corocznej grypy nie jest zamykana sztucznie cała gospodarka Precz z Pisem. !!! testy na covida-nievida to ściema - wykrywają materiał genetyczny egzosoma, który powstają jako odpowiedź organizmu na stes, jakiegokolwiek koronawirusa i mnóstwo innych czynników . około 21 % chorujących na grypę ma jakiegoś towarzyszącego koronawirusa im więcej testów tym więcej zakażonych czyli zestresowanych. Testy na covida-niewida wykazały że na koronowirusa choruje koza,przepiórka owoc papai i olej silnikowy. Rządzie marionetek wy Wykonujecie tylko rozkazy przychodzące z zewnątrz. Opieracie się tylko na testach PCR, które w ponad 80% dają wyniki fałszywie pozytywne i zamiast, to głośno wreszcie powiedzieć, to wymyślacie bzdurę, że 80% osób przechodzi covida bezobjawowo.Na youtubie zajrzyj na: Andrzej Kawka o skuteczności testów oraz Koniec wirusa koniec wolności Oszustwo dziejów. oraz Dr. Andrew Kaufman _ COVID 19 nie musi być WIRUSEM ! Polski komentarz oraz Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia
...
Następna strona