Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Drożyzna na stacjach. "Nie ma granicy wzrostu cen"

– Psychologicznej granicy wzrostu cen paliw nie ma, bo to jest dobro niezastępowalne. Owszem, można zrezygnować z transportu samochodowego, jeśli mieszka się w dużym mieście, ma dobrą komunikację miejską, czy niedaleko do pracy. Ale jak trzeba zawieźć produkty do sklepu, czy dojechać do pracy wiele kilometrów, to paliwo jest dobrem, które wlicza się w koszty i płaci tyle, ile ono kosztuje – powiedział w programie "Money. To się Liczy" dr Jakub Bogucki, analityk e–petrol.

pieniądze
22
Podziel się:
KOMENTARZE
(22)
Gajas
2 lata temu
Kto jest odpowiedzialny za tak słabą naszą walutę narodową?Z jednej strony wzrost PKB, a z drugiej złotówka leci na łeb na szyję. Kto i po co do tego doprowadził?
Zydel
2 lata temu
Ja juz sprzedalem 10-letniego Forda. I nic nie kupuje. W duzym miescie nie potrzebuje wozu. W garazu zrobie sobie magazyn na uzywane rzeczy. Zabijac sie dla 4 kolek nie warto!
bolo
2 lata temu
woja jaka wojna układ w paestynie tez moduja cywili i dzieci i cisza co/?
CZARNOWIDZ
2 lata temu
NIE Pis - UNIA POPEŁNIA SAMOBÓJSTWO - Na smyczy USA - TO NIC z porównaniem kosztów, uniezależniania się od Rosji a sankcje na Rosję nie zrobią żadnego wrażenie - Ruskie Nie po to weszli aby teraz wyjść, jak nie osiągną swego Celu - Możliwe, że po kawałku, cała Ukraina będzie Ruska - Ta wojna może trwać wiele lat - A to dopiero początek - Dziesiątki Milionów coraz bardziej głodnych z Afryki patrzy na Unię - Europę - Dozbrajanie Ukrainy, jedynie przedłużanie wojny, większe zniszczenia i więcej ofiar - Tylko Kwestia Czasu - Benzyna powyżej 10 złotych - Prąd, Gaz, Węgiel - 2 - 3 Razy drożej - Galopujące Ceny żywności o 100 - 200 % - Tysiące ludzi będzie tracić pracę - Przedłużanie Wojny spowoduje, że z wielkiej MIŁOŚCI - Narodzi się wielka NIENAWIŚĆ - Jak zacznie w Krajach Unii bieda zaglądać do rodzin - Buntować się zaczną przeciw sobie - Obecnie są stare zapasy - Kwestia czasu, zacznie brakować Paliwa, Gazu i nie tylko - Niemców tak przyciśnie, to będą zmuszeni do uruchomienia Rury 2 albo upadek gospodarki Niemiec - Co oznacza dla Unii - Polacy zmienicie zdanie jak Miłością do Ukrainy będziecie musieli płacić za benzynę, za jedzenie o 100 - 150 % i więcej - Może spowodować upadek Unii w obecnym układzie
zmniejszyć st...
2 lata temu
Jak najszybciej się zjednoczyć i Nierząd na księżyc wysłać !!!
...
Następna strona