Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Towarzystwa ubezpieczeń
BZ WBK AVIVA
Pełna nazwa BZ WBK- AVIVA TU OGÓLNYCH S.A.
Adres Pl. Andersa 5 , 61-894 Poznań
WWW http://bzwbkaviva.pl/
Telefon 61 659 66 03
Infolinia 1 9999
Opis BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń – dwie spółki joint venture utworzone przez Bank Zachodni WBK S.A. i Aviva International Insurance Ltd. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w obszarze współpracy banków z ubezpieczycielami na rynku polskim. BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń rozpoczęły działalność w sierpniu 2008 roku. Świadczą ochronę ubezpieczeniową w zakresie produktów oferowanych przez bank.

Oferujemy pakiety ubezpieczeń do produktów bankowych, wśród nich ubezpieczenie na wypadek utraty pracy lub choroby „Ochrona Płatności”, ubezpieczenie do kredytu gotówkowego „Spokojny Kredyt” oraz kredytu hipotecznego „Hipoteka+”, ubezpieczenia kart płatniczych, ubezpieczenie turystyczne „Na Podróż” oraz Program Inwestycyjny In Plus BZ WBK - ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi.

Ubezpieczenia są naturalnym dopełnieniem oferty banku, a placówka bankowa stanowi idealne miejsce do ich sprzedaży i obsługi. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczeń banku i ubezpieczyciela możliwe jest tworzenie przyjaznych programów ubezpieczeniowych, dopasowanych do potrzeb klientów i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi.