Dowódca Wojsk Lądowych: opuściliśmy Irak z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku
Opuściliśmy Irak z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku, pozostawiając wyszkoloną armię i spokojną sytuację w strefie naszej odpowiedzialności, nie dokonalibyśmy tego, gdyby nie atmosfera panująca w naszych szeregach - koleżeństwo i pomoc - ocenia Dowódca Wojsk Lądowych gen. Waldemar Skrzypczak.