Forum

Komentarze użytkownika "Cspostrzegawczy"

Re: Michnik: Polska polityka jest jak szambo

Cspostrzegawczy / 2008-03-17 18:27 / Tysiącznik na forum
Dlatego polityka narodowa jest p. Michnikowi obca.
Cspostrzegawczy / 2008-03-17 12:27 / Tysiącznik na forum
i za ostatnia klęske w Brukseli:
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2008/03/16/tusk-twardy-jak-teletubis/

Kaczory Donaldy dziennikarskie.

Cspostrzegawczy / 2008-03-13 12:13 / Tysiącznik na forum
Dobrze, że chociaż w tym rzadzie minister finansów się trochę orientuje, bo Tusk raz co raz wypuszcza kaczory dziennikarskie.

Re: Kaczyński: Poprawimy traktat, albo...

Cspostrzegawczy / 2008-03-13 09:44 / Tysiącznik na forum
chodzi o to, by następne rządy nie mogły łatwo wycofać się z wywalczonych ustaleń (Joanina, czy Karta Praw).
Dlatego potrzebna jest taka ratyfikacja w tym kształcie i wszelkie zmiany w tym względzie powinny wymagac nowej ratyfikacji.

Poprzez politykę zagraniczną kraju uprawia się PR dla Tuska.

Cspostrzegawczy / 2008-03-12 11:17 / Tysiącznik na forum
Najpierw PR polecił szybką wizytę w Rosji i Tusk zaraz tam poleciał, nic nie osiągnął poza "prowadzimy rozmowy" i dodatkowo wywołał zaniepokojenie naszych wschodnich sojuszników.
Ale najważniejszy jest PR i pokazanie ludziom polityki miłości ( był pewien sukces, bo zachód też uwiódł ten PR).
PR zalecił bycie twardym w USA i tusk jest twardy, ale w mediach i we własnych słowach "jesteśmy twardzi".
A jaka jest prawda -
Sikorski: "przedstawiona przez Tuska propozycja w sprawie tarczy została zaakceptowana przez Amerykanów, którzy wcześniej odrzucili propozycje rządu Jarosława Kaczyńskiego"
czyli amerykanie odrzucili miękkie stanowisko a zaakceptowali twarde Tuska.
Jakie jest to twarde stanowisko:
zgodziliśmy się, że "że teraz Amerykanie przez pół roku będą się przyglądali, jakie są potrzeby polskiej armii" : czyli Amerykanie dadzą nam to, co sami uznają za stosowne.

Czyli kompletna klapa (Tusk miękki) jest, poprzez propagandę pokazana jako twarde negocjacje, bo miały być twarde, gdyż tak zalecił wcześniej PR.
Cspostrzegawczy / 2008-03-12 10:23 / Tysiącznik na forum
masz rację, ale nie miałem cierpliwości wypisywać wszystkie kłamstawa,
bo było tego naprawdę dużo.
Cspostrzegawczy / 2008-03-12 10:19 / Tysiącznik na forum
niestety to Tuska wybrał w wiekszości "ciemny lud", bo ci ludzie w owczym pędzie głosowali przeciwko domniemanemu obciachowi jaki niby robi PIS.
Obciach to był podprogowy przekaz PO o PISie.

Wyborcy Ci ślepo wierzyli w cuda Tuska, których oczywiście nie będzie.

Najpierw Wielki Piątek a później ewentualnie Trzech Króli proponuje ustanowić być dniem wolnym.

Cspostrzegawczy / 2008-03-11 17:03 / Tysiącznik na forum
Na dzisiejszym etapie jestem przeciwny uchwaleniu dnia wolnego w Święto Trzech Króli , ale jestem gorącym zwolennikiem zwiększenia liczby świąt o "Wielki Piątek" .
1. Wielki Piątek - to najważniejszy dzień dla każdego chrześcijanina - nie Boże Narodzenie czy Zmartwychwstanie, a właśnie Wielki Piątek to dzień śmierci Chrystusa jest najważniejszym dniem i najbardziej udokumentowanym w Piśmie Świętym czy literaturze.
2. W Europie jest powszechnie obchodzony.
3. Święta Wielkanocne wydłużyłyby się o 1 dzień (były by bardziej przeżywane) i nie powstałby następny "długi weekend"
4. Kraj o tak dużej liczbie katolików i rozwijacy się przez setki lat pod tak dużym wpływem chrześcijaństwa powinien ten dzień mieć dniem wolnym od pracy.
Cspostrzegawczy / 2008-03-11 13:52 / Tysiącznik na forum
odezwał się następny przedstawicel "ciemnego ludu, który wszystko kupi"
Cspostrzegawczy / 2008-03-11 13:31 / Tysiącznik na forum
Co zabolało ?
Oprócz tego, że twój ulubieniec jest niedoukiem - znane słowa Ryszarda Bugaja
" by nie zaniżać dyskusji do poziomu Donalda Tuska"
okazuje się zwykłym małym oszustem.
Cspostrzegawczy / 2008-03-11 11:09 / Tysiącznik na forum
nie napisałem tu nic co nie byłoby prawdą i zarzucanie mi wytwarzanie
deszczu plwociny

jest psychologiczną samoobroną po nietrafnym utożsamianiu się z oszustem.

Po czym poznać, że polityk kłamie? - wystarczy wiedzieć, że ma na imię Donald.

Cspostrzegawczy / 2008-03-11 10:36 / Tysiącznik na forum
Tusk - największy kłamca w Polskiej polityce ( dotychczasowy lider Kwasniewski juz odszedł w cień)
Pomińmy kłamstwa Tuska w latach 90, a rozpoczynając od słynnego "dziedka z Wehrmachtu - Tusk stanowczo zaprzeczał, że nie miał tam dziadka, a miał, potem ogłoszono, ze wcielono go siłą.
Kłamał 2 lata temu mówiąc ludzom, że za 0,5 roku rzady PISu doprowadzą do krachu gospodarczego - benzyny po 6 zł ...,
w kampani wyborczej obłudnie zapewniał Rokitę, że ma pewne miejsce w rządzie, okazało się, że Tusk nigdy nie miał zamiaru umieścić Rokity w swoim rządzie , tylko kłamał by pokazać jak wstrętny jest PIS , a jak PO miłosierne ( po przejściu Nelly do PISu),
kolejne kłamstwo Tuska: MIŁOŚĆ - nie jest to nie wykonywana obietnica a normalne KŁAMSTWO, bo w momencie mówienia Tusk wiedział, że nie będzie przez niego "polityka miłości" realizowana, a mówił to pod publiczkę,
w słynnym expose naliczyłem kilkanascie kłamstw
i nawet ostatnio w sprawie wiz, aż wstyd, by w tak małej sprawie kłamać - nie przypuszczał, że Bush, go publicznie zdemaskuje.
To, ze Tusk ma tak duże poparcie swiadczy tylko o tym, że duże grupy Polaków ciągle jednak nabierają sie na kłamstwa Tuska i ciągły PR.

Obłuda Tuska nawet w sprawie wiz.

Cspostrzegawczy / 2008-03-11 09:09 / Tysiącznik na forum
Nawet w tak małym problemie Tusk gra pod publiczkę. Najpierw zapowiada, że nie będzie tematu wiz (czytaj: Tusk nie bedzie sie prosił), potem mówi, ze to Bush otworzył, a Bush powiedzał, nie wiedząc , że ma także grać pod polskie media , że to Tusk poruszył temat wiz.

Borowski to specjalista od lapsusów.

Cspostrzegawczy / 2008-03-10 15:05 / Tysiącznik na forum
W opisywanym wywiadzie też mu się chlapnęło na temat Tarczy Antyrakietowej:

"Ja chcę powiedzieć jasno – jak do tej pory nie przedstawiono żadnych sensownych argumentów za tarczą, tak że tak naprawdę to tarcza nie. Natomiast ja rozumiem sytuację Donalda Tuska, który trochę wszedł w buty poprzednika, który rozpoczął negocjacje, no i kwestia wyjścia z tego bez tarczy wymaga jednak pewnego sprytu negocjacyjnego i..."
całość: http://www.polskieradio.pl/jedynka/sygnalydnia/?id=13485
Cspostrzegawczy / 2008-03-05 15:42 / Tysiącznik na forum
Abonament gwarantuje niezalezność od polityków (nic lepszego na swiecie nie wymyślono).
Niestety PO chce zlikwidowac abonament, a w związku z tym chce zlikwidowac media publiczne, co oznacza obnizanie poziomu społeczeństwa - ( nie bedą się teraz rozpisywał o konieczności zachowania misji - było to wałkowane wcześniej)
Cóż jak nie słucha to jego wybór, ale zapłacić musi, tak jak wszystkie podatki - może sobie przetłumaczyć, że jest to inwestycja w wiedzę, kulturę, naukę szersze spojrzenie (itd itp) , a także w pluralizm polityczny czy rozrywkę społeczeństwa.

Najnowsze wpisy