Forum

Komentarze użytkownika "danpol"

Komentarze użytkownika: danpol

danpol / 2010-11-08 17:07
Mnie tam za komuny było dobrze i uważam że dobrze by było, żeby Putin znów polaczków za mordę wziął i walił o glebę aż zmądrzeją i przestaną wymachiwać szabelkami, albo h... ich strzeli.
danpol / 2010-11-24 17:19
Jednak bym polemizował z pozdro, który torpeduje mój wpis, ale nawet uzasadnic nie potrafi swojej racji , gdyz najprościej jest napoisać że to strata czasu. Tak na marginesie , to Rosja kupuje statki w Norwegii, Niemczech i to właśnie wysoko technologiczne do poszukiwań podmorskich ropy i innych surowców w technologi DP-2 i DP-3, które my też może taniej też budujemy.
Tak że kolego napisałeś cóś , żeby napisać , pozdrawiam dając do myślenia normalnym forumowiczom.
danpol / 2010-11-08 17:16
A komu sie ma kłaniać ? Żydom z Brooklinu ? Ich ma kochac tak jak kurduple ? Ja tej miłości nie popieram, najlepsyz wróg ale po sąsiedzku.
danpol / 2010-11-24 17:12
To już nareszcie mamy dwiePolski , normalną i kurduplo-żydowską, ale tym drugim z ZUS-u i NFZ sie nie należy, tylko tym pierwszym !!!!!!!!
danpol / 2010-11-10 19:39
To napewno wina Tuska i PO, no nie euro-studencie ?
danpol / 2010-11-17 15:35
jokio - chory psychicznie marzyciel ! Moje kondolencje.
danpol / 2010-11-17 16:02
Powiem tak, jak czytam te PiSuarowskie brednie to oficjalnie oświadczam, że jeżeli był to zamach na kardupla i innych pisiorów, to ja bardzo wdzięczny jestem tym którzy ten zamach ???? przeprowadziili, oczywiście o ile to był zamach.

Uważam, że należy przywrocić procedury

danpol / 2011-05-10 17:15
paszportowo-wizowe w calej unii europejskiej tak dla mieszkańców krajów zrzezonych w unii jak i krajów trzecich. Komu to przeszkadzało ?
To samo powinno dotyczyc ameryki w szczególności przy przyjeździe do Polski, gdzie obywatele amerykańscy powinni miec wizy wjazdowe do Polski i całej unii.

Czy ta fujara cokolwiek doprowadzi do końca ????

danpol / 2010-03-24 17:19
Czy nie ma takiej mozliwosci, żeby mozna było ubezwłasnowolnić dupnego premiera i dupny rząd.
Toz oni nic nie zrobili, a to co mowia ze zrobili praktycznie zrobilo sie naprawdę samo, bo nie zdążyli spieprzyć.
Ludzie, ile jeszcze ta parodia będzie trwać ?
PO - nieroby, zlodzieje
PiS - krzykacze , burzyciele porządku
SLD - trupy polityczne
PSL - przystawka
Reszta się nie liczy. Czy wreszcie znajdzie sie Hitler Bis albo Stalin Bis , żeby ten kowchoz rozpieprzyć i zacząć wreszcie cos w tym kraju robić.

Re: Grad nie rezygnuje z prywatyzacji Lotosu

danpol / 2010-03-19 14:55
Jedno co najważniejsze. Rece precz od Lotosu. Dajcie rzadzic (bardzo dobrze jak dotychczas) Panu Olechnowiczowi.
Dosyć tych przymiarek mających na celu rozpieprzenie ostatniego polskiego koncernu. Najpierw węgrzy , potem Lukoil, potem Orlen, potem Kaczyńscy chcieli oddać Lotos w jedyne "wiadome łapy-górali", którzy dążą do rozwalenia i zaboru wszystkiego co polskie. Ponieważ pan Kulczyk jest prominentnym przedstawicielem tych górali i jest na ich pasku (tych z Brooklinu), tak więc wszystkim, tylko nie jemu jakiekolwiek udziały. Dość mamy jego dominacji w autostradach, musimy płacic za odcinki autostrady bedące w ciąglych remantach , jak za w pełni przejezdne. Czy minister Grad chodzi rownież na pasku "BNrooklinu"????

No cóż mozna powiedzieć na koniec tej...

danpol / 2009-04-17 17:27
arcyciekawej dyskusji. Naplulista se dowoli, co poniektórzy bardzo sie zdenerwowali walczac jak lwy(by) o swojego Prezesunia kochanego Jareczka Posranego i nadal widać jedno:
Należaloby zasądzić dożywotnie kary więzienia (bez możliowości skrócenia kary) dla panów : Jarosława i Lecha Kaczyńskich, Donalda Tuska, Schetyny, Gosiewskigo, Kurusia-Kurskiego i kilku jeszcze oszołomów ze szczytów partii PO PiS. Wtedy naprawde powstał by wczesniej planowany PO PiS, ktory na wzór tych POPISów samorządowych zbudowałby normalny kraj, bez sklócania społeczeństwa i innych tych wszystkich złych rzeczy które dzieją się wokół nas. Powtorzyc by trzeba lata sześćdziesiąte i wydać bilety w jedną stronę żydostwu moskiewskiemu i brooklińskiemu okradającemu nasz kraj. Wtedy byłaby szansa że moglibyśmy być najsilniejszym z nowych krajów członkowskich Uniii, ale kto odważy się to tałatajstwo rozgonić. Jeżeli taki sie znajdzie to jemu się Nobel należy a nie Bolkowi Wałęsie.
danpol / 2009-04-01 11:08
Witam Uś Mośka.

Re: Drastyczne kary dla kierowców za dociskanie gazu

danpol / 2009-03-31 20:30
Powiem tak, powinno byc 200,00 PLN z przekroczenie o 1 kilometr. Polacy to bydło, które jeździć nie umie. Dać takiemu "petardę", a od razy zapomina ile jest pedałów widzi i czuje tylko gaz.
Bardzo dobrze , niech sie bydło jeździc nauczy.
Wogóle to powinny byc jescze wieksze ograniczenia prędkości i w miastach (30) i na drogach (70).

Re: Wałęsa chce emigrować. Tusk: Wałęsa to skarb

danpol / 2009-03-30 17:09
Ja uważam, że w tej sytuacji jaka wogóle istnieje, było by najwłaściwsze gdyby obaj wraz z rodzinami wyemigrowali na zawsze.
Tuskkowi nagonki na prezydenta mojego miasta do końca życia nie wybaczę. Rowneiz Bolkowi że jest Bolkiem.

Re: PiS: Sprawa Misiaka do prokuratury

danpol / 2009-03-19 17:30
Uważam, że jeżeli w trybie natychmiastowym prokuratura nie zajmie sie Tuskiem i całą bandą Tuskomłotow, to afera bedzie afere gonić. Przecież to jest banda przestepców gospodarczych i kryminalnych. To komunisci byli malutcy przy Tuskach.
Wyrwijcie wreszcie kraj z łap przestepców, ktorzy do końca życia powinni siedzieć w pilnie strzeżonym wiezieniu o chlebie i wodzie.

Najnowsze wpisy