Forum

Komentarze użytkownika "kalot"

Komentarze użytkownika: kalot

kalot / 2008-04-11 11:41 / portfel / Tysiącznik na forum
taki scenariusz jest oczywiście bardzo możliwy, ale przekonaliśmy się już, że kwartalne wyniki ofe nie zawsze się przekładają na wzrosty indeksów
perspektywicznie rynek wygląda nienajgorzej, ale w krótki okresie mogąwystąpić spadki
taka ewentualnośc spowoduje, że nastąpi jeszcze jedna fala umorzeń i odejdzie jeszcze jedna grupa tzw. twardzieli, ale to wszystko, na prawdziwą bessę to zupełnie nie ta pora
pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2008-04-11 11:24 / portfel / Tysiącznik na forum
mamy stagnację, ale poziom 3000 na Dwudziestym dobrze rokuje na najbliższy czas, z tym, że trzeba uważać
kalot / 2008-04-11 11:23 / portfel / Tysiącznik na forum
pomyliłem się, a własciwie to mnie nie było i ugrzęzłem, podobnie było dokładnie 10 lat wstecz, ale wówczas trudno było mi tamte zdażenia przewidzieć, myślę,że nie powinno być źle
i pozdrawiam
kalot / 2008-04-05 15:13 / portfel / Tysiącznik na forum

A gdybys zajrzal do czesci o gieldzie Tokijskiej,zobaczylbys,ze od dawna ostrzegam przed wchodzniem w ten rynek

gratukuję racjonalności
Puls Biznesu podał bodaj wczorej, że fundusz PKO dot, tego rynku, ale małych spółek miał 47% straty przez rok, a to już sukces, w rozumieniu negatywnym
kalot / 2008-04-05 15:03 / portfel / Tysiącznik na forum
napisane powyżej (domyślnie) że jednak nie
kalot / 2008-04-05 14:44 / portfel / Tysiącznik na forum
kupować?;]
kalot / 2008-04-05 14:43 / portfel / Tysiącznik na forum
przy dobrej koniunktu na świetowych rynkach te kilka procent może zdrożeje, ale jego partner z zespołu też przyjeżdzał w czołówce nie raz, a dla producentów jednak Niemiec chyba byłby lepszy na zwycięzcę

Re: Komentarze do portfela "kalot"

kalot / 2008-04-05 14:41 / portfel / Tysiącznik na forum
nie jest łatwo rozrysować przyszłość, gdy nasz giełga ciurkiem podąża za ametykańską, choć jesteśmy, jak by nie patrzył w innym miejscu cyklu i nasze gospodarki posuwają się z różną prędkością
wiara to za mało aby utrzymać się na giełdzie
czasem wiedza też nie starcza
wydaje się jednak, że już w tym roku powinni nastąpić odbicie
kalot / 2008-03-28 00:20 / portfel / Tysiącznik na forum
wydaje mi się, że opinie na forum dot. tej postaci są niezasadne i nie znajdują podstaw w rzetelnej analizie
wychodzi tylko żal ludzi, że nie zarabiają przynajmniej 5% miesięcznie, a to błąd w ocenie spółek
kalot / 2008-03-27 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
a to dobre:]

Re: Komentarze do portfela "wasylienko"

kalot / 2008-03-27 23:01 / portfel / Tysiącznik na forum
przeglądam czasem różne portfele i komentarze uczestników naszej zabawy
znalezłem się tu i myślę, że jeśli starczy cierpliwości i umiejętności to sobie poradzisz na giełdzie, a i na swoim obecnym portfelu powinieneś dobrze wyjść; trzeba czasu
kalot / 2008-03-27 20:15 / portfel / Tysiącznik na forum
wzrost powinien być wyraźny, no ja bym się nie spieszył

Re: Komentarze do portfela "rocco"

kalot / 2008-03-27 19:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ampli radzę sprzedać na najbliższej górce; o to mnie pytałeś
Pozdrawiam
kalot / 2008-03-18 19:47 / portfel / Tysiącznik na forum
do procentów to każdy "czuje miętę"
zresztą i mnie się podobają
kalot / 2008-03-18 19:37 / portfel / Tysiącznik na forum
to się ubawiłem:]
chyba starczy do świąt

Najnowsze wpisy