Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: Polacy uważają, że spadła siła nabywcza złotego

konserwa / 2011-07-01 13:07 / Tysiącznik na forum
Przepraszam nie jestem ekonomistą, ale jeśli wzrasta inflacja i drożeją niemal wszystkie rzeczy, podnosi się podatek dla wszystkich to każdy głupi nawet taki jak ja wie, że maleje siła nabywcza pieniądza więc po kiego pytać o to ludzi. Czy jesteście profesjonalnym portalem ekonomicznym, czy robicie sobie tylko jaja?????

Re: Polska ożywi Europę? Świat nas ocenia

konserwa / 2011-07-01 11:50 / Tysiącznik na forum
Tylko czy aby da się ożywić trupa. Tu nawet Kopacz z Klichem pospołu nic nie pomogą. Bo tak naprawdę stolicą Europy nie jest Bruksela lecz Berlin i Paryż, dlatego prezydencje powinny tylko przynależeć Niemcom i Francji, bo reszta to piąte koło u wozu. Boleśnie się o tym przekonuje Grecja a za moment Irlandia, Hiszpania i Portugalia.

Re: Wierzymy, że nasza prezydencja wypali

konserwa / 2011-07-01 11:44 / Tysiącznik na forum
A skąd weźmiemy na te bachanalia ??? Pożyczymy od banków francuskich i niemieckich??? Oj ta polityka PR nade wszystko.

Re: Proces Strauss Kahna: Niespodziewany zwrot w sprawie

konserwa / 2011-07-01 11:41 / Tysiącznik na forum
Co wcale nie nie przeczy temu, że facet był dziwkarzem i żadnej pupie nie przepuścił a to może być wcześniej czy później wykorzystane przeciwko niemu (coś podobnego spotkało Piesiewicza).
konserwa / 2011-06-30 10:44 / Tysiącznik na forum
Tylko uważaj bo wkrótce może się zdarzyć, że będziemy musieli posługiwać się cyrylicą. Starsi sobie poradzą bo rosyjski mieli w szkole, ale co będzie z młodymi.
konserwa / 2011-06-30 10:37 / Tysiącznik na forum
Barany to głosują na Panią Kopacz i płaczą i płacą.

Re: Kopacz: Będą mniejsze kolejki do specjalistów

konserwa / 2011-06-30 10:35 / Tysiącznik na forum
A Pani minister swoje, ciekaw jestem czy kiedykolwiek doczekam się braku kolejek do specjalistów. Prędzej umrę niż doczekam.
konserwa / 2011-06-30 10:32 / Tysiącznik na forum
A co proponujesz zająć Litwę pospołu z Rosją????

Re: Sikorski na Litwie, antypolski program w tv

konserwa / 2011-06-30 10:30 / Tysiącznik na forum
Cóż wcze wcześniej czy później należało się spodziewać takich zachowań przy kompletnie niespójnej i beztroskiej polityce ministra Sikorskiego i Donalda Tuska. Dokładnie zepsuliśmy to co można było, ale za to z Rosją mamy dobre stosunki tylko czemu nie chcą importować tylko naszych warzyw i czemu nie chcą korzystać z naftoportu. Same sukcesy.

Re: Raport Macierewicza: Winni są Rosjanie

konserwa / 2011-06-29 11:49 / Tysiącznik na forum
Uczeń bądź student dostaliby pałę bo tytuł artykułu nie odzwierciedla treści, ale cóż taką mamy rzetelność dziennikarską.
konserwa / 2011-06-29 11:44 / Tysiącznik na forum
Ty jak Anodina najlepiej wiesz co działo się na pokładzie samolotu. Może kraje pomyliłeś???

Re: Co ujawni raport Macierewicza?

konserwa / 2011-06-29 11:28 / Tysiącznik na forum
Tak sobie czytam komentarze i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Z pewnością znaczna wina leży po stronie polskiej tylko nikt do tej winy nie chce się przyznać. W żadnym demokratycznym kraju, gdzie organizowane są wizyty "głów państwa" nie byłoby tak, że główny dowodzący BOR odpowiedzialny za zabezpieczenie wizyty nie dość, że nie siedzi za nie wypełnienie swoich obowiązków to jeszcze dostaje awans. Trudno szanować swoje Państwo i nim rządzących, którzy nie potrafią pokazać winnych i ukarać ich choćby politycznie. Przykro patrzeć, ale Polska przypomina Bantustan.
To tak wygląda jak niegdysiejsza moja przygoda, facet wjechał mi w bok samochody, ewidentna wina, ale sprawa się ślimaczyła bo facet miał wuja w drogówce i nagle to okazało się, że przecież mogłem w ogóle nie wyjeżdżać z domu to bym się na wypadek nie naraził. Państwo Polskie jest dla krętaczy, kombinatorów i cwaniaczków. Prosty, uczciwy obywatel w Naszym Kraju już nie ma co szukać.
konserwa / 2011-06-28 11:43 / Tysiącznik na forum
Skoro wierzysz tak w tych wykształconych to powiedz mi dlaczego banda kretynów daje się prowadzić przez Tuska. Skoro tak wykształceni to dlaczego każde słowo dla nich musi być wymemlane w Gazecie Wyborczej i ulukrowane w TVN. Czyżby wykształcenie w tej chwili znaczyło bezmyśność. Cóz nie każdy kto skończył WUML a teraz Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie jest inteligentem.
A co do Hiszpanii jeśli ktoś przesadza zbyt z laickością i walka z kościołem (vide Zapatero) przegrywa wybory. Burek z łańcucha się też urwał i cieszył się krótko wolnością bo szybko wpadł pod samochód.
Pozdrawiam
konserwa / 2011-06-27 09:26 / Tysiącznik na forum
Bynajmniej nie tylko politycy, ale odpowiednie lobby wraz z politykami. Tak jak to jest z OZE, większość z nich finansowo jest kompletnie nieopłacalna (stąd dotacje z różnych źródeł - to tak a propos Rydzyka), ale można ludziom wmówić, że są one bezpieczniejsze i takie tam p******* a wtedy "głupi naród to kupi". Podobna gra toczy się jeśli chodzi o gaz łupkowy na całym świecie, ale wkrótce taka "gra" nie ominie Polski. Prawie tuż za granicą mamy wielkiego brata co to może nieźle stracić na naszym gazie łupkowym i mamy "pożytecznych idiotów" co to za a "a few dollars more" napiszą lub wygłoszą oczywiście jako "eksperci" odpowiedni komentarz. Dokładnie opisuje to wiki-leaks jak to się robiło w przypadku Nord-Streamu. Kiedy w grę wchodzą wielkie pieniądze, wtedy robi się wielkie akcje propagandowe może być czarny PR lub wręcz odwrotnie jak w przypadku OZE. Niestety jak tu wybrać z tego te właściwe informacje nie będąc specjalistą?????!!!

Re: Dworzec Centralny bez prądu. Pociągi stoją

konserwa / 2011-06-22 12:03 / Tysiącznik na forum
Chłopy i baby pędźmy Stolycy zawieźć świeczki bo tam ludzie na tem centralnym po ciemku siedzo !!! Warszawa Europejsko stolico bez prądu !!!!

Najnowsze wpisy