Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

konserwa / 2011-08-04 12:29 / Tysiącznik na forum
Racja a do tego teraz muszą dobrać się do d... Ziobry bo jak to fajnie w kampanii będzie wyglądać, kiedy go w kajdanki zakują.

Re: Rasizm wspiera kryzys. Świat płaci za uprzedzenia Republikanów?

konserwa / 2011-08-01 12:13 / Tysiącznik na forum
A co ma piernik do wiatraka. Zadłużenie USA rosło wiele lat i teraz trzeba je spłacić. Tak wiec czy byłby to demokrata czy republikanin musiałby ponieść tego konsekwencję. Trafiło na demokratę a jaki on ma kolor skóry nie ma kompletnie znaczenia. To co gdyby prezydentem była Hilary Clinton to napisałby Pan, że Tea Party są męskimi szowinistami???
Za błędy trzeba płacić niezależnie od tego czy się jest maluczkim czy mocarstwem.

Re: Zaczęły się negocjacje w sprawie Presspublici

konserwa / 2011-07-20 13:35 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czyim słupem jest Pan Hajdarowicz??
konserwa / 2011-07-20 13:33 / Tysiącznik na forum
Gdybyś ze zrozumieniem słuchał chociaż jednych wiadomości to dotarłoby do Ciebie, że ta Panienka jest na wskroś POmowska. A w TVP mamy do czynienia z konfliktem POmowskim i WSIowym czyli prezydenckim. Fajnie patrzeć jak se pióra z tyłka wyrywają.
konserwa / 2011-07-18 11:14 / Tysiącznik na forum
Cóż Pan redaktor i Pan myślicie kategoriami sondażowymi. A niech mi kolega przedstawi kraj, w którym ulega katastrofie samolot z vipami i nikt literalnie nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Jedynie republiki bananowe takimi prawami mogą się rządzić, ale my o ile wiem jesteśmy w środku Europy czyż nie???? Drogi Binarku to proszę Cię oceń rządy Donalda Tuska, przecież to rządzącym w czasie wyborów mamy wystawiać cenzurkę. Jeżeli byli tacy dobrzy to wygrają, ale wilczym prawem opozycji jest atakować i zadawać trudne pytania (byle to nie była okładanka na oślep tu moja pretensja do PIS). No cóż co do wypocin Pana redaktora mijają trzy miesiące kiedy PIS przedstawił program gospodarczy na konferencji, ale jakoś to przeszło bez echa może był trudny do zrozumienia dla domorosłych ekonomistów .

Re: Dwornik: Premier z Warszawy straszy głodem

konserwa / 2011-07-18 10:03 / Tysiącznik na forum
Panie Redaktorze proszę przeczytać wywiad z prof Winieckim - Z krachem wszyscy muszą się oswoić a wtedy Pan będzie łaskaw przeanalizować jeszcze raz to co mówi Kaczyński i jako rozumny homo sapiens mam nadzieję, że wyciągnie Pan odpowiednie wnioski. Pańska "papka" prasowa już ludziom nie smakuje.

Re: Ceny ropy w USA rosną. Inwestorzy liczą na wzrost popytu

konserwa / 2011-07-15 10:16 / Tysiącznik na forum
Ciekawe skąd to wiedzieli Panowie na mojej stacji bo 95 podrożała o 11groszy???

Re: Frank szwajcarski znów w górę. Rekord coraz bliżej

konserwa / 2011-07-15 10:08 / Tysiącznik na forum
My tu gadu gadu o "franusiu" a tu na mojej stacji zdarzył się tej nocy cud, kiedy szedłem spać 95 kosztowała 5,08 zł a kiedy się obudziłem 5,19 zł. Ciekawe co??? Dlaczego przechodzi to bez echa???

Re: "Bylibyśmy w strefie euro, gdyby nie..."

konserwa / 2011-07-14 10:02 / Tysiącznik na forum
Przyjmowano do tego klubu ekskluzywnego na "krzywy ryj". Przecież Grecja, co było tajemnica poliszynela, nie spełniała żadnego kryterium, podobnie było z Portugalią a tylko część warunków spełniały Hiszpania i Włochy. Teraz jak widać jest niezły bigos. A Pan premier drugi elektryk zamiast kłapać powinien sobie dać luzu, bo w tym ekskluzywnym klubie są sami bankruci. Gdyby tak się przyjrzeć to główni pomysłodawcy też nie spełniają kryteriów z Mastricht. Czasami może warto byłoby milczeć niż gadać takie bzdury Panie Miller.

Re: Twierdzą, że znaleźli alternatywę dla atomu. Będzie taniej i...

konserwa / 2011-07-13 12:02 / Tysiącznik na forum
Proszę zapytać się specjalistę od energetyki i logistyki: czy nawet gigantyczną farmą wiatrową można zasilać duże zakłady przemysłowe np stalowe, produkcji maszyn, chemiczne np Police lub podobne.
Drugie proste pytanie - czy w cenę energii wiatrowej doliczają "ekolodzy" dopłaty, subwencje, zwolnienia z podatków przecież to gigantyczna część kosztów w tzw OZE a szczególnie energii wiatrowej.

Re: Kontrowersyjna decyzja prezydenta. W czyich rękach telewizja?

konserwa / 2011-07-13 11:55 / Tysiącznik na forum
Prosta odpowiedź - w rękach WSI !!!
konserwa / 2011-07-12 11:23 / Tysiącznik na forum
Niestety to prawda. Zgadzam się w pełni.

Re: Włochy i Hiszpania nie zostaną same. Eurogrupa zapowiada pomoc

konserwa / 2011-07-12 09:48 / Tysiącznik na forum
To co się dzieje w Europie jest nie przyzwoite. Dlaczego obywatele mają ratować banki, które pożyczały bez zabezpieczeń, kupowały g... warte obligacje państwowe. Niech to wreszcie legnie w gruzach to życie na kredyt. A tak swoją drogą, stara ekonomiczna zasada, bierz zawsze pożyczkę w walucie kraju w którym mieszkasz i chcesz wydawać kasę. To tak a propos "Franusia". Trochę żal mi ludzi, ale widziały gały co brały.
konserwa / 2011-07-08 13:36 / Tysiącznik na forum
A przeczytałeś biała księgę ??? Jeśli nie to dlaczego dyskutujesz??? Może redaktorzy GW i TVN zrobili to za Ciebie a ty jak papuga powtarzasz ich teksty. Może warto odrobinę pomyśleć???
konserwa / 2011-07-08 13:33 / Tysiącznik na forum
No tak bo eksperci to są tylko w PO. Szczególnie Ci od kręcenia lodów. Lodziarze.

Najnowsze wpisy