Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: Kaczyński w formie. Niemcy to dopiero początek

konserwa / 2011-10-06 09:42 / Tysiącznik na forum
A może zamiast zajmować się prezesem i opozycją Szanowny Pan Redaktor rozliczyłby ustępujący rząd z czterech lat tak jak kampania nijakiej polityki - szczególnie nijakiej w aspekcie ekonomicznym. Proszę nie wciskać, że jest kryzys, bo kryzys w podobny sposób obchodzi się z naszymi południowymi sąsiadami a złotówka jakoś mocno traciła do korony. Czyżby to Czesi byli zieloną wyspą ???
Myślę, że fobie to maja dziennikarze. O czym może świadczyć wścieklizna Lisa a potem (pewno zaraźliwa) wścieklizna Gugały.

Re: Rostowski: Jestem zaszczycony i wzruszony

konserwa / 2011-10-05 10:49 / Tysiącznik na forum
Ojciec chwalą nas: wy mnie a ja was.

Re: Nowy sondaż wyborczy, Palikot traci do PSL

konserwa / 2011-10-05 10:46 / Tysiącznik na forum
Ciekawa byłaby praca naukowa wpływ sondaży przedwyborczych na preferencje wyborców. Można ludziom wmówić, że trzeba głosować na tego na pierwszym miejscu. Tak działa marketing np jeśli co godzinę będą nadawać piosenkę, której możesz nawet nie lubić pod koniec dnia będziesz ją nucił pod nosem. Tak to działa, tylko jak przekonać ludzi, że w ten sposób można im wcisnąć absolutny kit ??

Re: 7 tysięcy złotych na koncie, a chce być premierem. Prześwietliliśmy...

konserwa / 2011-10-05 10:40 / Tysiącznik na forum
Cóż gdyby tym kryterium się kierować to w wyborach powinni startować jedynie Kulczyk, Walter, Solorz i tym podobni Panowie. Dla mnie kandydat może nie mieć pieniędzy, byle był uczciwy.

Re: Tusk wciąż chce debaty. Kaczyński się boi?

konserwa / 2011-10-04 20:46 / Tysiącznik na forum
Mieliśmy przedsmak takiej debaty u Lisa. Zero pytań merytorycznych wywlekanie prehistorycznych zaszłości i ciągłe prowokowanie Jarosława Kaczyńskiego. Zamiast debaty proponuję 12 rundowy pojedynek bokserski pewno ze strony PO byłoby merytoryczniej.

Re: Nowy sondaż. Palikot trzecią siłą w Sejmie

konserwa / 2011-10-04 10:19 / Tysiącznik na forum
Ciekawe dlaczego tylko w wyborczej PIS jest niedoszacowany??? A może to Michnikowe wishes ???

Re: Nałęcz o koalicji. "POPiS bardziej prawdopodobny"

konserwa / 2011-10-04 10:17 / Tysiącznik na forum
Myślę, że Pan Profesor Nałęcz kreśląc taki scenariusz wpisuje się w próby straszenia PISem. Jeśli PIS wygra to w koalicja z PO jest w stanie go ucywilizować. Nie wiem czy to tak będzie działało czy na odwrót, ale jedno jest pewne potwora czyli Palikota stworzyło PO i wydaje się, że to ono powinno sobie z nim poradzić.
konserwa / 2011-09-27 13:11 / Tysiącznik na forum
A może też otworzyć drzwi korporacji dla młodych prawników i stworzyć prawdziwy rynek wśród usług prawnych?? Co na to Pan prawnik liberał???
konserwa / 2011-09-27 13:09 / Tysiącznik na forum
Jeśli do sejmu dostanie się RPP to z pewnością będzie weselej bo Palikot to taka Ciociolina polskiej polityki nie ma wiele do powiedzenia, ale gdy cyca abo co innego pokaże i będzie cool co????
konserwa / 2011-09-27 12:53 / Tysiącznik na forum
Jakoś podatki spadły i mnie żyło się lepiej niż dzisiaj. Dlaczego mam głosować na tych co skroili mnie z moich pieniędzy w OFE??? Co zwiększyli inflację tak, że spadły moje realne dochody. Co nie mają pomysłu na stabilizacje kursu złotego i stabilizacje polskiej ekonomii.
konserwa / 2011-09-26 14:07 / Tysiącznik na forum
Czy poza stereotypami nie masz nic do powiedzenia???
konserwa / 2011-09-22 12:54 / Tysiącznik na forum
Tu bym się nie zgodził. Wszystko zależy od branży, ale podobne wyliczenia OECD dla innych stanowisk pracy pokazują, że Polacy mniej pracują niż ich zachodni sąsiedzi. Chodzi o efektywny czas pracy a nie siedzenie i pozorowanie pracy.
konserwa / 2011-09-22 12:15 / Tysiącznik na forum
A nie ma kolega wrażenia, że waluta "zielonej wyspy" powinna być mocna jak jej gospodarka??? Ciekaw jestem dlaczego Brytyjczycy zostali przy swoim funcie a Szwajcarzy nie pala się do euro??? Waluta jest mocna tak jak mocny jest system finansowy i gospodarka danego kraju. Oczywiście możemy grzać się przy ogniu z Niemcami i Francuzami, ale jak strefa euro walnie to nas będzie jeszcze bardziej bolało bo wszelkie decyzje finansowe będą podejmowane za naszymi plecami a nam zaproponuje się w ramach spłaty długów sprzedaż np wydobycia złóż surowców np gazu, węgla czy gazu łupkowego. Niestety nie mamy wysp, ale banki niemieckie z chęcią przejmą greckie wyspy, nawet za ćwierć ceny. Proszę kolegi to nie jest zwykły imperializm to imperializm finansowy. Dajmy na to już nikt z Chinami nie mówi o prawach człowieka "kasa misiu kasa".

Re: Polscy nauczyciele pracują najkrócej na świecie

konserwa / 2011-09-22 12:05 / Tysiącznik na forum
A pokusił się ktoś, żeby wyliczyć ile wynosi średnia płaca nauczyciela w OECD ?? Może okazałoby się, że te dwie godziny i 42 minuty to i tak za dużo?? Mam koleżankę, która pracuje jako nauczyciel matematyki w Niemczech i mam wgląd jak to się ma u naszych zachodnich sąsiadów. Życzę polskiemu nauczycielowi warunków niemieckich. Tyle w temacie.
A co do wyzwisk na belfrów radzę się zastanowić, bo każdy z forumowiczów podstawy swojej wiedzy zdobywał w takiej lub innej szkole, u takiego lub innego nauczyciela a że teraz potrafi liczyć, pisać i czasami myśleć logicznie zawdzięcza nie wychowaniu podwórkowemu, ale ciężkiej pracy nauczycieli.

Re: Węgierski premier stanie przed sądem za przekręty

konserwa / 2011-09-13 10:18 / Tysiącznik na forum
Proszę dodać "były", bo to zupełnie zmienia znaczenie tytułu.

Najnowsze wpisy