Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

konserwa / 2011-09-09 13:42 / Tysiącznik na forum
Drogi Binarku nie wciskaj. Jak długo prezydentem jest Komorowski i co nie można było liniowego wprowadzić???

Re: Rewolucja w podatkach. Zmiany, których chce PiS dotkną wszystkich

konserwa / 2011-09-09 13:38 / Tysiącznik na forum
Przeczytałem uważnie notkę i na miły Bóg dlaczego rewolucja w podatkach ma kogokolwiek "dotknąć" (pejoratywnie negatywne znaczenie słowa dotykać). Uproszczenie raczej ułatwia niż dotyka. A może autor tej notatki zachowałby choć odrobinę przyzwoitości i obiektywności. Panie Redaktorze jak można coś oceniać jeśli się tego jeszcze nie poznało?? No chyba, że dla Pan wszystko co wymyśli PIS jest bee a co wymyśli Peło jest cacy??? Tylko czy to jest jeszcze dziennikarstwo czy propaganda???
konserwa / 2011-09-09 13:29 / Tysiącznik na forum
A co obiecał Tusk i ile w tej kwestii (podatków ) zrealizował. Czy nie miał być podatek liniowy?? Cóż wyborco masz krótka pamięć.
konserwa / 2011-09-09 13:27 / Tysiącznik na forum
Pewno dlatego, że nie wiedział co zaproponuje PO. Przecież miało być prosto, łatwo i przyjemnie a tu szara rzeczywistość i wprowadzanie kolejnych podatków przez obecnie panujących. Z drugiej strony co będą robiły całe tłumy prawników, którzy szukają interpretacji dla swoich klientów. W życiu żadne uproszczenia nie przejdą. Przecież w mętnej wodzie można złowić najwięcej ryb (czyli się obłowić)

Re: Kaczyński musi sprostować swoje słowa o PSL

konserwa / 2011-09-09 12:54 / Tysiącznik na forum
Tylko skretyniałe pełne analfabetów społeczeństwo nabiera się na takie wyroki sądów. Rząd Tuska okradł mnie w biały dzień!! Mam rację czy nie? Może ktoś mi wytoczy proces. Pewno bym przegrał bo okradanie w białych rękawiczkach - podniesienie podatków oraz zabranie części pieniędzy z OFE pewno wg sądu nie byłoby złodziejstwem, dlaczego??

Kto tu kłamie ????

konserwa / 2011-09-09 12:46 / Tysiącznik na forum
Na logikę - jeśli mamy w miarę stabilną gospodarkę (zielona wyspa) a USA są rozchwiane to dolar powinien tracić do złotego czyż nie??? Druga sprawa jeśli formalnie nie należymy do strefy euro a mamy swoją walutę, to jeśli w Grecji są objawy bankructwa to euro powinno tanieć w stosunku do złotego. Chyba, że nie jesteśmy zieloną wyspą??? Albo ekonomia nie ma nic wspólnego z logiką?

Re: Kandydaci PiS nielegalnie na listach. Według PO

konserwa / 2011-09-01 13:32 / Tysiącznik na forum
Tak najlepiej gdyby tylko politycy PO brali udział w wyborach, wtedy mogliby liczyć nawet na 100% poparcia tylko gdzie jest tu miejsce na demokrację. W podobnym tonie jest utrzymany komentarz Pani Kidawy-Błońskiej o partiach Jurka i Korwina-Mikke. Tylko czy ludzie nie powinni mieć w demokracji możliwość większego wyboru a scena polityczna powinna być reprezentowana przez różne poglądy. Teraz mamy do czynienia z zabetonowaniem sceny politycznej i na wieki jesteśmy skazani na te same gęby.
konserwa / 2011-08-29 20:37 / Tysiącznik na forum
Tak, tak jak w tym dowcipie "ojciec chwalą nas wy mnie a ja was". Drugi cytat dla chcących świętego spokoju tym razem z Wesela - "choć na całym świecie wojna byle nasza wieś zaciszna byle nasza wieś spokojna". Gdyby spojrzeć na aktywną Polskę międzywojenną, Kwiatkowskiego, Grabskiego, gdyby oni kultywowali poklepywanie po plecach nigdy by nie powstał GOP, COP i port w Gdyni. No cóż to tylko historia a jak wiemy przy tej opcji politycznej to rzecz bardzo nielubiana.

Re: Znamy wyrok za "Polskę w bałaganie". Będzie precedens?

konserwa / 2011-08-24 12:59 / Tysiącznik na forum
Kompletny obciach. Ciekawe jak długo jedni i drudzy będą się bawili za nasze pieniądze a sąd będzie zajmował się p*********. Nie mam już siły na ten debilizm.

Re: Tusk zadowolony.: "Obligacje mają się dobrze"

konserwa / 2011-08-10 18:48 / Tysiącznik na forum
Relatywnie społeczeństwo biednieje kiedy dolar, funt czy euro drożeją, ale rząd zadowolony i Pan premier też. Tylko nie wiem czy zdaje sobie sprawę, że jeszcze trochę a ludzie przestaną płacić te wszystkie podatki bo najnormalniej w świecie nie będzie ich stać na zakup benzyny i innych towarów. Czy zarzyna się złotodajną kurę??? (podatników). Życzę dobrego humoru Panu Premierowi do końca wszak orkiestra na Tytanicu grała.
konserwa / 2011-08-09 14:02 / Tysiącznik na forum
Szkoda, że nawet money.pl nie zadaje sobie trudu, aby zajrzeć do programu gospodarczego PIS. Może to wymaga zbyt dużo pracy??? A swoją drogą krach na giełdach bardzo uwiarygadnia kampanię PIS czyż nie???
konserwa / 2011-08-09 13:59 / Tysiącznik na forum
A próbowałeś poszukać programu gospodarczego PIS??? Wiem, że niby robią to za Ciebie GW i TVN, ale szukają tak aby niczego nie znaleźć.

Re: PiS szykuje wielką ofensywę. Wraca lodówka

konserwa / 2011-08-09 13:57 / Tysiącznik na forum
No cóż PISowi się "poszczęści" bo rzeczywiście przy tej dewaluacji złotówki i krachu na giełdach przysłowiowa lodówka będzie coraz bardziej pusta. Pewno w 50% to jest sprawa rynków zewnętrznych, ale pozostałe 50% to jest zaniechanie przez pro-gospodarczą partię PO jakichkolwiek reform. Tylko kogo tu wybrać jedynie UPRy i Prawice dają nadzieję.

Re: SLD złoży wniosek o Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego

konserwa / 2011-08-05 10:12 / Tysiącznik na forum
Kampania się zaczęła. Gdyby posłowie SLD z równym zapałem starali się wyjaśnić śmierć swoich kolegów podczas lotu TU 154 to pewno mielibyśmy trybunał dla Tuska. Teraz jednak jest wspólny wróg a i po kiepskim wyniku wyborów będzie komu pupę lizać czyli koalicja PO i sld. Czyli listek figowy dla PO. Trzymajcie się chłopaki koryta trzymajcie.

Re: Wyliczamy co wkrótce zdrożeje. Paliwo, waluty...

konserwa / 2011-08-04 12:39 / Tysiącznik na forum
Dlaczego paliwa maja podrożeć jeśli ropa w ciągu 24 godzin staniała o ponad 3%, a złotówka do dolara straciła 0,84%. Gdyby uczciwie podejść do sprawy to biorąc pod uwagę ostatnie 24 godziny benzyna powinna stanieć, czyż nie??? No chyba, że teraz obowiązuje inna ekonomia rżnij i daj się rżnąć (możecie nazwać to prawem konserwy)

Najnowsze wpisy