Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: Kwiatkowski: Wycieczki w miejsce katastrofy niesmaczne

konserwa / 2010-05-06 11:06 / Tysiącznik na forum
Gdyby nie te wycieczki to Pan minister nawet by nie wiedział, że każdy może sobie pogrzebać w tym grobie. Nekrofilia na najwyższym poziomie. Brak szacunku dla resztek zwłok i rzeczy osobistych pasażerów Tupolewa. Wiem nie ma szansy, żeby wszystko zebrać, ale zabezpieczyć, ogrodzić, posiać trawę i przypilnować, żeby nikt nie bezcześcił tego miejsca. To podstawa, czy to tak trudno zrozumieć. Z tego powodu nie ucierpią nasze relacje z Rosjanami, czy my wykopujemy resztki na cmentarzach żołnierzy Sowieckich????

Re: Winiecki: Dlaczego NBP nie chce więcej amunicji do walki ze słabnącym zło...

konserwa / 2010-05-06 12:57 / Tysiącznik na forum
A ja myślałem, że im mniej pożyczamy tym lepiej. Ot jaki durny byłem okazuje się, że warto linię kredytową brać a ciekawe kto ją spłaci ???? Może na to odpowie Pan profesór??? Z drugiej strony dlaczego warto dać rządowi kasę, może dlatego żeby później znowu pożyczać??? Albo jest Pan doradcą konsorcjów bankowych, albo jest Pan przynajmniej nieroztropny???
Jeśli mam wybierać to wolę linię bankowców związanych z tym jak to Pan nazywa PISem.

Re: Grabarczyk przeprasza za kolej i obwinia PiS

konserwa / 2010-05-06 13:04 / Tysiącznik na forum
Ciekawe czy za kryzys w Grecji i erupcję wulkanu na Islandii też odpowiada PIS???

Re: Przed nami walutowa huśtawka, euro może kosztować 4,3 zł

konserwa / 2010-05-07 10:36 / Tysiącznik na forum
Nie zgadzam się z pewnymi tezami a mianowicie kiedy nasza waluta traciła ok 9% na wartości to również z powodu podnoszącej się wartości dolara o 9% spadła cena baryłki ropy. To dlaczego mają nas czekać podwyżki cen paliwa???????? Chyba, że te wszystkie analizy są o kant i potrzebne są jedynie żeby nas przekonać do przepłacania z benzynę????

Re: Przed nami walutowa huśtawka, euro może kosztować 4,3 zł

konserwa / 2010-05-07 10:43 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy, kiedy dolar nadmiernie tracił na wartości mieliśmy do czynienia z interwencją na rynku dolara. Jeśli nie będzie tak z euro to co to za elitarny klub co też o swoją walutę nie potrafi zadbać??? Może wywołałem wilka z lasu bo euro nieco drożeje.
konserwa / 2010-05-07 10:57 / Tysiącznik na forum
Proste pytanie: Drogi kolego czy byłeś w stanie przewidzieć kryzys??? Drugie też proste: znasz procesy ekonomiczne i czas potrzebny na ich realizację: Czy w ciągu 2,5 roku przy niepewnych koalicjantach można cokolwiek zrobić??? Swoją drogą uważam, że Gilowska spisała się na medal jak na tamte możliwości.

Re: Czeka nas podwyżka podatków?

konserwa / 2010-05-07 11:08 / Tysiącznik na forum
A ja myślałem, że to poprzedni rząd miał pomysł podniesienia składek a teraz okazuje się, że bez tego ani rusz a rząd PO chciał nie chciał realizuje projekty PISu. Tego jeszcze nie było.

Re: Rostowski: Podzielona władza zagrożeniem dla kraju

konserwa / 2010-05-10 09:35 / Tysiącznik na forum
Niedoczekanie Panie Ministrze niedoczekanie !!! Jeszcze trochę a wtedy rozliczymy władzę z tych "reform" i Irlandii.
konserwa / 2010-05-10 12:26 / Tysiącznik na forum
Idąc Twoim tokiem myślenia to szkoda, że nie oddaliśmy Gdańska Hitlerowi i po jakie licho walczyliśmy z "korytarzem". Dalibyśmy spokój a kraj nasz byłby opływał w faszystowski dostatek.
Czy ty nie rozumiesz, że jeśli nie masz własnego zdania to nikt się z tobą nie liczy. To przestawiają Cię jak safandułę jak Kwaśniewskiego na przedostatnich obchodach Zwycięstwa w Wojnie Ojczyźnianej w Rosji.
A kiedy Lech Kaczyński miał swoje zdanie to i chmura pyłu nie zatrzymała Miedwiediewa przed przybyciem na pogrzeb Prezydenta.
Nie chodzi o to aby stawać okoniem za każdym razem, ale żeby mieć swoją wizję a nie płynąć z prądem jak to robi obecny rząd ze swoim pożal się boże ministrem spraw zagranicznych co to nikt go nie zna i mylą go z tymi co rozstawiają krzesła na sali obrad.

Re: Sikorski: Należy się cieszyć, jeśli PiS zmienił stosunek do Rosji

konserwa / 2010-05-10 12:39 / Tysiącznik na forum
Panie Sikorski a gdzieś Pan przebywał w Bydgoszczy???? Tak zniknąłeś, że myślałem, że już na amen. A może kreowałeś naszą nową politykę gospodarczą z premierem Pawlakiem i przedłużyliście kontrakt gazowy do 2050 roku i zamówiliście o 100% gazu więcej to tak w ramach zadośćuczynienia za uznanie Katynia ????

Re: Niesiołowski: PiS wystartował w wyścigu o większy wieniec

konserwa / 2010-05-11 11:59 / Tysiącznik na forum
Im bardziej krzyczy i opluwa Pan Niesiołowski i inni specjaliści np Bartoszewski tym szybciej rośnie poparcie dla PISu . Jeśli PO ma ochotę wygrać przyszłe wybory parlamentarne to powinna wyparzyć pyszczek takim osobom bo skutecznie szkodzą partii. Osobiści mnie to bawi kiedy obserwuję bezsilność działań Nowaka, Schetyny, czy Niesiołowskiego. Jeszcze trochę show Panowie a nóż ktoś nie wytrzyma i da "z byka" waszym przyjaciołom jak nie przymierzając Zidane Materaciemu podczas finałów piłkarskich. (chodziło o matkę, że się lekko prowadzi). Jeszcze o Matce Kaczyńskiego nic nie mówiliście, czekam na waszą aktywność.
konserwa / 2010-05-11 12:04 / Tysiącznik na forum
A w czym ma rację??? Proszę o argumenty i racjonalne dowody.
konserwa / 2010-05-11 12:15 / Tysiącznik na forum
Kolega chyba przez ostatni miesiąc był w kosmosie czy ma deja wu. Już list przygotowany przez Lecha Kaczyńskiego łagodził stanowisko (list, który nie został odczytany w Katyniu). Zachowanie Rosjan po katastrofie, łącznie z wizytą Miedwiediewa na pogrzebie Prezydenta (mimo, że tzw europejczycy sprawę olali). Człowiek nie jest osłem potrafi zmienić zdanie, kiedy znajduje dobre argumenty. Widocznie znalazł i taka odezwa powstała. Jeszcze jedno to odezwa do Rosjan nie do aparatu władzy a to jest różnica. Uwielbiam muzykę Czajkowskiego i książki Tołstoja, ale nigdy nie przemawiały do mnie idee Lenina, czy działania Stalina i Berii.
Czy kolega aby to rozumie????
konserwa / 2010-05-11 12:33 / Tysiącznik na forum
Dziękuję za inwektywę, tak właśnie kolega dał się sprowokować. Na podstawie numeru ip komputera mogę znaleźć kolegę i wytoczyć proces o zniesławienie.
konserwa / 2010-05-11 12:37 / Tysiącznik na forum
Ważne żeby się pięknie różnić

Najnowsze wpisy