Forum

Komentarze użytkownika "konserwa"

Komentarze użytkownika: konserwa

Re: "Determinacja Polski ws. reform przykładem dla Europy"

konserwa / 2010-07-12 12:03 / Tysiącznik na forum
Kolejny raz okazuje się, że diabeł tkwi w szczegółach. Co innego z determinacją mówić o reformach a co innego je przeprowadzać !!!! Te dwie rzeczy pomylił dziennikarz z The Wall street Journal. Bo jeśli chodzi o zaangażowanie w mówieniu o reformach to trzy lata gadania zasługują na takiego Nobla z Ekonomii a może wymyśla Nobla z PRu wtedy Tusk i jego rząd będą pierwsi w kolejce żeby dostać tę nagrodę.
Panowie do k. nędzy do roboty do roboty !!!!!

Re: "Nie ma powodów, by PKO nie przejęło BZ WBK"

konserwa / 2010-07-12 12:07 / Tysiącznik na forum
Protestuję przeciwko nacjonalizacji mojego banku. Jeśli PKO przejmie BZWBK wycofuję wszystkie aktywa z tego banku. Dziadostwo niech przejmuje dziadostwo a nie dobry bank.

Re: Sikorski promuje Partnerstwo Wschodnie na Kaukazie

konserwa / 2010-07-12 12:09 / Tysiącznik na forum
Czyżby minister Sikorski przekonał się do polityki św. pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego????

Re: Rząd zamrozi pensje urzędników

konserwa / 2010-07-13 12:06 / Tysiącznik na forum
A może by tak odchudzić administrację centralną naszego państwa, administrację rządową, administrację prezydenta (duże pole do popisu dla PO), odchudzić rady nadzorcze w spółkach skarbu państwa. Przyjrzeć się wszelkim zwolnieniom z podatku dla firm, które zmieniając szyldy żerują na pieniądzach państwowych. Urealnić składki w KRUSie, uszczelnić rzeczywiste wpływy do ZUSu (a nie część płaci część trochę płaci a część prawie w ogóle a kiedy przychodzi zgłaszać się po świadczenia to wszyscy traktowani są równo. Przyjrzeć się kasie wydawanej w ramach UE na różne gadżety, toż często połowę płacimy z kasy państwa. Tam gdzie można zracjonalizować pracę urzędników dotyczy to m.in szkolnictwa wyższego. Dziwna to uczelnia gdzie profesorowie duszą się w swoich pokojach a administracja uczelni ma super warunki z klimatyzacją. Czasem wydaje się, że to administracja poradziłaby sobie więc proponuję z Jagiellonek, UW, UG, UAM zwolnić wszystkich pracowników naukowych i dydaktycznych. Socjalizm pełną gębą.
konserwa / 2010-07-13 12:15 / Tysiącznik na forum
Tylko dlaczego - skoro to takie tanie na wiele z tych rzeczy mnie nie stać a nie jestem biedakiem. Polacy nie wracajcie do kraju bo w tej rzeczywistości będziecie dziadami, nie tak jak w UK.

Re: Zamieszki w Belfaście: Katolicy zaatakowali oranżystów

konserwa / 2010-07-13 12:31 / Tysiącznik na forum
Trudno nie odnieść wrażenia, że oranżyści prowokują katolików. Irlandia Północna jest krajem okupowanym ot i cała prawda o sytuacji w Irlandii Północnej. Gdyby tak wycofać wojska brytyjskie, przesiedlić protestantów np do Szkocji skąd byli specjalnie przewożeni, żeby zneutralizować ludność katolicką, pokój byłby zapewniony. Słyszeliście o walkach w Republice Irlandzkiej???
konserwa / 2010-07-14 10:13 / Tysiącznik na forum
A nie czasami Palikot???? Jakaś zbiorowa amnezja?? A może Palikot to nie prominentny polityk PO???
Czy wyjaśnienie sprawy śmierci brata to zbijanie kapitału politycznego??? Niech każdy z mądrali spróbuje wejść w rolę rodzin ofiar katastrofy, kiedy to wdowa (z powodów bałaganiarstwa i usłużności wobec wielkiego Brata) nie jest w stanie określić czy rzeczywiście pochowała męża czy jego szczątki leżą jeszcze w smoleńskim błocie. Tak jak wyśmiano rewelacje Pospieszalskiego, że już po pogrzebach przywieziono kilkanaście urn ze szczątkami ofiar katastrofy. Tylko dlaczego w TV różnych opcji ukazał się materiał z uroczystego złożenia tych urn.
Czy to, że ludzie chcą znać prawdę o przyczynach katastrofy to zbijanie kapitału politycznego. Powiedzcie to wdowie po Szmajdzińskim, Putrze, Zającu i wielu innych.

Re: Staniszkis: Krzyż i trumny to wyprzedzający atak Kaczyńskiego

konserwa / 2010-07-15 13:23 / Tysiącznik na forum
Może trudno to zrozumieć, ale zwyczajnie po ludzku Kaczyński ma wątpliwości czy rząd jest w stanie wyjaśnić przyczyny katastrofy widząc jak podległe Tuskowi resorty plączą się i kręcą. Wiem wiem trzeba czasu bo katastrofy wyjaśnia się miesiącami, ale skrupulatność w prowadzeniu śledztwa przez stronę Rosyjską jak i jej odpowiednik ze strony polskiej stoi pod wielkim znakiem zapytania. Bynajmniej nie wierzę w teorie spiskowe, ale uczciwie każda prokuratura powinna najpierw je wykluczyć a nie obchodzić jak pies jeża. Mnie się wywiad J. Kaczyńskiego podobał powiedział szczerze co się wtedy działo. Mógł impulsywnie zareagować na telefon Sikorskiego, którego pamiętał jako drugiego po Palikocie prześmiewcę brata Lecha. Z kolumną Tuska mogło być podobnie trudno powiedzieć, czy było to robione specjalnie czy nie. Jeśli chodzi o kondolencje Putina pewno też nie chciałbym widzieć tego faceta, który potrafi wszystko wykorzystać dla siebie. Pewno następnego dnia w Kommiersancie ukazałaby się wielka fotografia jak batiuszka Putin współczuje Paliakom.
Co do słów pilota nie łączyłbym ich z wywiadami Kaczyńskiego bo to jak z kapelusza TVN24 zaraz po wywiadzie Jarka słowa te wyciągnęła. Stacja, która najchętniej obu braci widziałaby na pokładzie feralnego Tutka. Cóż taka mamy Polskę.
konserwa / 2010-07-16 13:11 / Tysiącznik na forum
Jeśli kupa gnoju to dla Ciebie to samo co krzyż to wybacz, ale jakie wartości dla Ciebie są istotne. Wiesz, że nawet najwięksi agnostycy i ateiści w czasach tzw "komuny" szanowali krzyż, tak jak szanowano gwiazdę Dawida itp.
Nie wiem również czy doczytałeś, ale pomnik ma dotyczyć wszystkich ofiar, również pana Szmajdzińskiego, Dolniaka, Zająca jak i Anny Walentynowicz. Może jej nie znasz, pewno niewiele mógłbyś dzisiaj mówić i pisać gdyby nie ona. To ta Pani co przed Wałęsą zamknęła drzwi stoczni, żeby czasami nie uciekł.
konserwa / 2010-07-16 13:15 / Tysiącznik na forum
Chłopie a znałeś mentalność tow Wiesława??? Musiałeś z nim być bardzo blisko.

Re: Polacy jeżdżą po prawo jazdy do Czech

konserwa / 2010-07-21 12:37 / Tysiącznik na forum
Przyczyną są chore przepisy wg których za naukę odpowiada jedynie kursant nigdy nauczyciel. Gdyby zamiast nagradzania w postaci dodatkowych jazd ktoś poleciał po premii to wtedy okazałoby się, że zdaje nawet do 90% kursantów. Niestety poziom nauki jest beznadziejny, uczy się zamiast kulturalnej jazdy chamskich nawyków. Stąd nie dziwi, że świeżo upieczeni kursanci robią mnóstwo błędów a zachowują się jakby świat jedynie do nich należał. Myślę, że przydałaby się zmiana przepisów dotycząca kursów oraz egzaminów, bo część szkół to państwo w państwie. Jeden z egzaminatorów cieszył się, że ulał już 20 kursantów na linii stopu, której jesienią nie było widać spod liści.
Mam prawko już niespełna 30 lat, ale tak słabego szkolenia jak to ma teraz miejsce nie pamiętam. Szczególnie kiedy instruktor może sobie "pojeździć" po młodym kursancie. Nie dziwcie się dlaczego Polacy wolą robić prawko w Czechach. To ma być nauka a nie tylko stress, bo prawidłowa jazda samochodem czy motocyklem sprawia mnóstwo frajdy.
Pozdrawiam tych uczciwych egzaminatorów, weźcie się za tych co ulewają dla idiotycznych przypadków bo oni wam wszystkim psują opinię.
A może by tak kilka ukrytych kamer zrobiłoby z tym porządek.

Re: Płaskoń: Szkoda, że Komorowski się nie założył z wyborcami

konserwa / 2010-07-23 11:55 / Tysiącznik na forum
A może by tak trochę przypomnieć czego to Donald Tusk nam nie naobiecywał w czasie kampanii w 2007 roku, to te 3mln mieszkać Kaczyńskiego a nawet 100tys Wałęsy (mało kto już o nich pamięta) to mały pikuś co????

Re: Palikot kontra zespół PiS: "To tchórze"

konserwa / 2010-07-23 12:00 / Tysiącznik na forum
A może by mu jakiś procesik zamknął buziulkę np o zniesławienie b. prezydenta np. o to że był pijany kiedy sekcja zwłok nie wykazała ani grama alkoholu. Kurcze czy ja muszę uczyć jak zamknąć buzię facetowi.
konserwa / 2010-07-23 12:02 / Tysiącznik na forum
Ach zapomniałem i przeprosiny w Naszym Dzienniku (tak jak dla Kurskiego w promocyjnej cenie ok 1 mln złotych) i może w Radio Maryja. Ale byłby ubaw.
konserwa / 2010-07-23 12:03 / Tysiącznik na forum
To a propos działań Macierewicza ??

Najnowsze wpisy