Forum

Komentarze użytkownika "obserwator"

Komentarze użytkownika: obserwator

Re: Laptop Ziobry - koniec śledztwa

obserwator / 2008-09-24 21:06 / Tysiącznik na forum
dziennikarze spolegliwi zarobili, sprawiedliwość zatraciła dobre imię, sprawiedliwości nie ma, nie było i nie będzie.
Sędziowie strajkuja, to sa funkcjonariusze, zatem każdy w Polsce może strajkować, to czytelne przesłanie. Nauczyciele też strajkują a od niedawna są funkcjonariszami a może czas na sprywatyzowanie a następnie na bezrobocie aby nauczyć pokory zycia.
obserwator / 2008-09-17 00:05 / Tysiącznik na forum
twoja złośliwość przekracza granice dobrego smaku, tysiąc wpisow a wszystkie zlośliwe, jesteś człowiekiem - tak myslę że jesteś człowiekiem chorym z nienawiści, zacznij się leczyć, juz nadszedl czas.
obserwator / 2008-09-12 17:46 / Tysiącznik na forum
Cspostrzegawczy > podobnie myslę!

Re: Prokuratorzy i sędziowe nie rezygnują z protestów

obserwator / 2008-09-12 17:34 / Tysiącznik na forum
Jeżeli funkcjonariusze strajkują mając absolutna władzę i zapewniona wysoką emeryturę, to dla zwykych kowalskich nastaje czas grozy. Sędziowie czy tez prokuratorzy winni prowadzić biale księgi wydanych wyroków , szczególnie tych ktore były wadliwe, które spowodowały krzywdę ludzką, bo zostały wydane jako niesprawiedliwe. Publikatory podaja zaskakujace informacje o zlej pracy komorników, notariuszy, prokuratorow, sędziow, nie sa to pojedyńcze informacje. Ludzie boją się organów sprawiedliwości. Ci ludzie organów sprawiedliwości przysięgali ale dzisiaj przysięgi i obietnice są jak mgła - rozwiały się , nikt nie pamieta. Tak sobie myślę ,że zwykłych ludzi wyrzuca się z pracy na zbity pysk, ale jest wiele zawodów które bronią nawet wilków w owczej skórze. Prawo i Sprawiedliwość miało wizję naprawy ale dzisiaj to co się dzieje to zaprzecza wszelkiej logice ale świat też jest nieprzyjazny, siłowe rozwiązania dominuja nad etycznym pojmowaniem świata.

Re: Właściciel sieci Biedronka okłamał UOKiK?

obserwator / 2008-09-12 17:19 / Tysiącznik na forum
Bzdury, domniemam ,ze to pomyłka urzędnika, dlaczego zaraz tak ostro> okłamał UOKiK. Jestem stałym klientem biedronki i jestem zadowolony. Szroki asortyment i dobry zestaw towarow. Można poczytać w biedronce , że praca czeka na chętnych, że mozna zarobić już 1830 zł brutto, ale to ciężka praca, podziwiam Panie pracujące ktore stanowia większość. Biedronka rozwiaja się nieustannie i komuś to przeszkadza. Uważam , że ktoś podklada biedronce tzw " świnię". Jeżeli bieronka nie obnizy lotów, to dalej będę jej klientem, bo wiem, że zawsze kupię taniej niz w innych sieciach.
obserwator / 2008-09-03 19:11 / Tysiącznik na forum
man13> wpisy w liczbie tysiaca , pomieszały tobie w glowie, czas sie leczyc, zwolenniku tonącej platformy .
obserwator / 2008-09-02 20:09 / Tysiącznik na forum
pomiot > degrengolada zupełna, tylko leczenie pozostaje, man13 traci rozum.
obserwator / 2008-09-02 20:04 / Tysiącznik na forum
man13 > piszesz bzdury, dlaczego piszesz, płacą ci za pisanie bzdetow, cokolwiek piszesz na tym forum to bzdury jakich świat nie widział. To jest forum ekonomiczne, internauto spod ciemnej gwiazdy.
obserwator / 2008-08-29 19:42 / Tysiącznik na forum
maa piszesz bzdury, udajesz ze nie rozumiesz, a jeżeli rozumiesz i piszesz to co piszesz, to lepiej przestań. waldek wie co pisze, kazdy zrozumie, kto chociaż raz spotkal się wymiarem sprawiedliwości, tam nie ma sprawiedliwości, tam sie wydaje wyroki - ale wyrok i sprawiedliwość to dwia rożne światy. W więzieniach siedzi najwięcej rowerzystów zamykanych za drugą i kolejna jazdę po wypiciu. Do obsługi adwokackiej tego typu przestępstw , czy potrzeba szczególnych kwalifikacji, Ci co są pilnuja żeby nie było dopływu nowych adwokatow, bo starzy by natychmiast stracili klientow.

Re: Ziobro ma przeprosić doktora G.

obserwator / 2008-08-26 08:10 / Tysiącznik na forum
ten wyrok pokazuja jaki jest wymiar sprawiedliwości w Polsce, jak długo jeszcze takie wyroki beda wydawane, przez tak wielu funkcjonariuszy, czy społeczeństwo przez fatalny system partyjny nigdy nie uwolni sie od braku sprawiedliwości , bo aparat sprawiedliwości jak zycie pokazuje , może wszystko, nawet łamać słowa przysięgi ktore są wygłaszane publicznie przy otrzymywaniu nominacji, przez tak wielu o czym donoszą powszechnie publikatory. Zbiorowa odpowiedzialność nie dotyczy aparatu sprawiedliwości, zatem mimo ze wypuszczono przestępcę na przepustkę, a on zamordowal, to nikt i tak nie posie sprawiedliwości, ja nie słyszałem.
obserwator / 2008-08-20 21:10 / Tysiącznik na forum
jednak twierdzę, że rząd jest od rządzenia a jeżeli nie potrafi rządzić a trwa przy rządzeniu, nic dobrego z tego nie będzie. Wszyscy widzą , że bieda idzie że aż w uszach dzwoni - nie muszą się martwić ci którzy przechwytują pieniadze na płace, ale żadnej sensownie pracy nie dają - natomiast cała reszta będzie dzidziczyć biedę az na kilka pokoleń do przodu, i będą chorować z wycieńczenia bo im więcej będż pracować tym prędzej stracą zdrowie.

Re: Rząd wydaje miliony na telefony

obserwator / 2008-08-09 18:14 / Tysiącznik na forum
na telefony nie warto zalowac, jezeli maja przyspieszyc decyzje warte miliardy. Tu i teraz z powodu straty czasu, traci sie miliardy bo nieudolnosc organizacyjna, polityka silnej zlotówki powoduje ze pomoc unijna kurczy sie w planowanym okresie o dziesiątki miliardow, media piszą o kwocie ok 50 miliardow. Te drobne kwoty wydawane na telefony to drobiazg nic nieznaczacy przy stratach powalajacych kazdego ktory wie co to sa pieniadze. Nie czas tu pisac o szczególach: ale plaowanie oszczednosci w wydatkach telefonicznych, to mi wyglada na pijar, tak ostatnio modny.
Mam nadzieje, ze rzadzacy jeszcze sprawe przemysla bo inaczej straca rozum z braku rozsadku.

Re: SLD: Ustawa medialna to bubel

obserwator / 2008-07-25 13:28 / Tysiącznik na forum
Słowa, słowa.... ale jak dojdzie do głosowania, to połączą swoje siły z PO i resztą i zagłosują zgodnie z duchem poprawności i odrzucą veto Prezydenta.
Chciałbym się myli.
obserwator / 2008-07-25 13:25 / Tysiącznik na forum
tu się zgadzam całkowicie, tylko 20 patentów rocznie zaswiadcza że nawet wybrańcy polskiej nauki nie przepracowuja się. Bez myśli naukowej , tej praktycznej, czeka nas busz. Cińczycy zalewaja od lat nasz rynek, na ich wyrobach jest adnotacja że korzystaja z patentu, nigdy sie nie doczytałem żeby z polskiego. Zatem myśl techniczna zachodnia swoje bierze, polacy za to tracą stanowiska pracy a ich emerytury w przyszłości będą wynosiły do 1000 zł ( mam na mysli rzeczywistych pracowników a nie funkcjonariuszy bo dzisiaj i nauczyciel jest funkcjonariuszem.

Re: SLD i prezydent zaplanowali blokadę prac rządu

obserwator / 2008-07-25 13:16 / Tysiącznik na forum
Bzdurny tytuł bo SLD to partner nieprzewidywalny, wyłozył sie na lewej nodze drugi z koleii Prezydent, ale nie stracil bo jako zwykly elektryk ma pobory prezydenckie ustalane ustawa a nie przez ZUS. Obecny Prezydent jest profesorem prawa a dobrego prawa potrzeba w Polsce jak wody na pustyni. Ja osobiście nie wierzę SLD bo zaglosuje jak PO i pozostałe partie za wyjatkim PIS nakażą. Przy głosowaniu tego veta wychodzi małość posłów i ich feudalne uzaleznienie się od partii ktore ich wprowadziły na listy wyborcze. Wszyscy posiadający telewizor sprawny i radio mają obowiązek płacić abonament który jest para podatkiem przy licznych zwolnieniach od niego. Z tego abonamentu finansuje się po uważaniu co chcą decydenci, nie uwzględnia się przy tym że obszary wiejskie nie oglądaja finansowanych telewizji np. polonii, ośrodków regionalnych, korzystając z I i II telewizji. W ogólew dotacji nie przydziela się dotacji dla telewizji TRWAM i radia Maryja, a są tacy słuchacze którzy te teleizje i radio ogladają i słuchaja. Podział środków jest niesprawiedliwy i nie będzie legislacyjnie ustanowiony przez prawo jako sprawiedliwy. Jezeli powstaje prawo niesprawiedliwe, nie uwzgldniające misji to bedzie ono w dalszym ciągu ułomne.
Zatem SLD ramię w ramie z PO i PIS reszty nie wymienie odrzuci veto Prezydenta, bo to co było gadane to byla fotmorgana zmieniających się obrazów zaciemniajacych rzeczywistość. Wszyscy płacą na słuzbę zdrowia ale nie moga kontrolować co się dzieje z ich pieniędzmi, a mialo być inaczej. Podobnie będzie i jest z mediami, obywatel ma placić a elity za nich podzielą pienidze z abonamentu po uwazaniu. Czy to nie ironia losu.

Najnowsze wpisy