Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Banki mają problemy z ugodami. Frankowicze wolą procesy

Choć polskie banki rezerwują pieniądze na ew. ugody z frankowiczami, to ci wcale nie lgną się do ich podpisywania. Częściej wybierają drogę sądową i przegranych procesów przez banki jest na razie więcej, niż podpisanych ugód. Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich, zwraca jednak uwagę, że sprawy toczą się w kliku instancjach i wiele z nich nie jest jeszcze ostatecznie zakończonych.

45
Podziel się:
KOMENTARZE
(45)
ANTY BANKI
3 lata temu
W całej europie banksterzy zapłacili łącznie z karami finansowymi ( Francja) za swoje pseudo kredyty hipoteczne ala frank!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TSUE,NIK,UOIKK,RZECZNIK FINANSOWY WYRAŻNIE WSKAZALI NA ABUZYWNE ZAPISY W TYCH UMOWACH!!! ABUZYWNE CZYLI BEZPRAWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A WY PIETROSZKIEWICZ ZAKLINACIE RZECZYWISTOŚĆ ZAMIAST PRZEPROSIĆ POLAKÓW I ZAKOŃCZYĆ TĘ LICHWĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwator
3 lata temu
Najwięcej płaczą Ci który skorzystali po paru latach jak wzięli kredyty np w.programie "mieszkanie dla mlodych" Sam mam kolegę który powiedział że mi się pomóc nie należy bo tak wybrałem Ale jak mu powiedziałem ze przez 8 lat Państwo spłacało za niego odsetki to zamilkł Na domiar tego jak się program skończył to refinansował swój kredyt żeby za drogo nie było Od taka sytuacja wszyscy widzą u Innych tylko nie u Siebie.
Problem?
3 lata temu
Mają problem z ugodami? Jak dotychczas nikt mi jeszcze nie proponował ugody. Chyba należałoby zapytać?
Cisza trwa.
3 lata temu
Proszę o nie wypowiadanie się za wszystkich. Jakie ugody? Kto proponował i kiedy ?
kredyt złotów...
3 lata temu
Drodzy FRANKOWICZE, to był wasz wybór wzięcia kredytu we frankach, mogliście wziąć w złotówkach. Każdy myślący człowiek, jak i każdy cwaniak bierze kredyt w innej walucie z tego samego powodu, może coś zyskać, tym razem stracić. Każdy cwaniak teraz chce pomocy, a czy jak ja zainwestuję w bitcoina a on zamiast wzrosnąć poleci w dół czy mam iść do sądu i się kłócić że straciłem? to jest wybór każdego, gra na giełdzie. Zachowujecie się jak wojacy którzy widzą 15 lat pracy i emeryturkę dobrą, ale jak przyszedł coronawirus i chcieli wysłać ich na ulice raptem każdy się oburzył, a dlaczego, przecież ma przywileje dlatego że jest gotowy właśnie na takie sytuacje, ale każdy jak frankowicze chce się zmieścić w tym dobrym czasie, a jak się nie uda to ma pretensje i żale do wszystkich tylko nie do siebie. FRANKOWICZU zadaj sobie pytanie, Czy jakbym spłacił mniej niż z założenia bo frank potaniał czy oddałbym tą różnicę dla Banku, Państwa, czy bym się cieszył ze się udało? Więc zastanów się czego obecnie chcesz, bo moim zdaniem spłać coś wziął albo niech bank zabierze Ci to co powinien, ugody są obecnie dla ciebie wielką pomocą, bądź dalej cwaniakiem a będziesz płakał jeszcze bardziej, gdy złotówka poleci w dół a franki będą jeszcze dwa razy droższe, wtedy będziesz żałował żeś nie zamienił kredytu a złotówkowy kiedy była szansa.
...
Następna strona