Trwa ładowanie...
bDYpVYad

Notowania

Przejdź na

Banki mają problemy z ugodami. Frankowicze wolą procesy

Choć polskie banki rezerwują pieniądze na ew. ugody z frankowiczami, to ci wcale nie lgną się do ich podpisywania. Częściej wybierają drogę sądową i przegranych procesów przez banki jest na razie więcej, niż podpisanych ugód. Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich, zwraca jednak uwagę, że sprawy toczą się w kliku instancjach i wiele z nich nie jest jeszcze ostatecznie zakończonych.

04-05-2021
Tagi:
47 reakcji
2
2
43
Podziel się
Komentarze (43)
zobacz więcej komentarzy (43)
bDYpVYap
KOMENTARZE
(43)
Problem?
2 dni temu
Mają problem z ugodami? Jak dotychczas nikt mi jeszcze nie proponował ugody. Chyba należałoby zapytać?
Cisza trwa.
4 dni temu
Proszę o nie wypowiadanie się za wszystkich. Jakie ugody? Kto proponował i kiedy ?
kredyt złotów...
4 dni temu
Drodzy FRANKOWICZE, to był wasz wybór wzięcia kredytu we frankach, mogliście wziąć w złotówkach. Każdy myślący człowiek, jak i każdy cwaniak bierze kredyt w innej walucie z tego samego powodu, może coś zyskać, tym razem stracić. Każdy cwaniak teraz chce pomocy, a czy jak ja zainwestuję w bitcoina a on zamiast wzrosnąć poleci w dół czy mam iść do sądu i się kłócić że straciłem? to jest wybór każdego, gra na giełdzie. Zachowujecie się jak wojacy którzy widzą 15 lat pracy i emeryturkę dobrą, ale jak przyszedł coronawirus i chcieli wysłać ich na ulice raptem każdy się oburzył, a dlaczego, przecież ma przywileje dlatego że jest gotowy właśnie na takie sytuacje, ale każdy jak frankowicze chce się zmieścić w tym dobrym czasie, a jak się nie uda to ma pretensje i żale do wszystkich tylko nie do siebie. FRANKOWICZU zadaj sobie pytanie, Czy jakbym spłacił mniej niż z założenia bo frank potaniał czy oddałbym tą różnicę dla Banku, Państwa, czy bym się cieszył ze się udało? Więc zastanów się czego obecnie chcesz, bo moim zdaniem spłać coś wziął albo niech bank zabierze Ci to co powinien, ugody są obecnie dla ciebie wielką pomocą, bądź dalej cwaniakiem a będziesz płakał jeszcze bardziej, gdy złotówka poleci w dół a franki będą jeszcze dwa razy droższe, wtedy będziesz żałował żeś nie zamienił kredytu a złotówkowy kiedy była szansa.
bDYpVYaH
Michał
4 dni temu
Deutsche Bank zaproponował mi ugodę. Kurs o 21 groszy tańszy od bieżącego pod warunkiem że przejdę pozytywnie ocenę zdolności kredytowej i zawre nowy kredyt. Uwaga nowy kredyt. Podziękowałem. Idę do sądu. Stać mnie na spłatę a i nawet na przegrana ale pójdę z uwagi na ich pychę butę arogancję...
Stan
5 dni temu
Widać, że banki podniosły stawki dla trolli. Dlatego tyle nienawiści w komentarzach. Po prostu nie wierzę, że bezinteresownie Polak Polakowi tyle żółci wylewa. Przecież złotówkowicz nic nie zyska, gdyby frankowicz przegrał w sądzie swoją sprawę. A frankowicz nie ma powodów do satysfakcji z tego, że złotówkowicz nie musi ponosić ryzyka kursowego czy też otrzymał pomoc państwa przy spłacie kredytu. To banki chcą nas skłócić i napuścić na siebie, bo tylko to im pozostało. W sądach ich argumenty legły w gruzach. Nie dajmy się banksterskim prowokacjom w postaci komentarzy wstawianych przez bankowych trolli.
...
Następna strona