Trwa ładowanie...
bEqgEvSJ

Notowania

Przejdź na

Kredyty. Prof. Hausner o bańce na rynku hipotecznym. "To nie wytrzymuje ekonomicznego rozumowania"

- Jeżeli będziemy podnosić stopy procentowe w momencie, kiedy ta bańka na rynku kredytów hipotecznych będzie najwyższa, to ona pęknie - mówił w programie "Newsroom WP" prof. Jerzy Hausner, były wicepremier, minister gospodarki i członek RPP. Stwierdził też, że konsekwencje będą podobne do tych poznanych przez Polaków po historii kredytów we frankach.

224 reakcje
9
3
212
Podziel się
Komentarze (212)
zobacz więcej komentarzy (212)
bEqgEvSV
KOMENTARZE
(212)
konfezdrajca
miesiąc temu
Wystarczy zlikwidować płacę minimalną. Otworzyć granice na inżynierów i lekarzy a rynek wszystko załatwi...
Franek Franko...
miesiąc temu
Któż mógłby przypuszczać że stopy procentowe w okolicach zera kiedyś wzrosną? Któż mógł przypuszczać że kurs waluty może się kiedyś zmienić? PS. Banki to złodzieje, Państwo to szef mafii która ochrania ten biznes, urzędasy to jego zbiry zaś prawnicy to wolni strzelcy od brudnej roboty.
Deweloper Mar...
miesiąc temu
Komu ? Komu? Bo idę do domu !
bEqgEvTn
Luka
miesiąc temu
Ponad milion osob w Polsce ma mieszkania na wynajem i to oni dyktuja ceny wraz z deweloperami. Jak powiedzial czlowiek, ktory ma kilkanascie mieszkan na wynajem "tylko frajer i nieudacznik zyciowy pracuje w Polsce na etacie". Za chwile wszystko sie sypnie i bedziecie tracic mieszkania. Wystarczy kryzys swiatowy i kaplica dla zadluzonych po uszy lub wynajmujacych.
uswam
miesiąc temu
Niech ten pseudo ekspert fermentu nie sieje i weźmie się za naukę i orkę
...
Następna strona