Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Patrycjusz Wyżga
Patrycjusz Wyżga
|

Kredyty. Prof. Hausner o bańce na rynku hipotecznym. "To nie wytrzymuje ekonomicznego rozumowania"

- Jeżeli będziemy podnosić stopy procentowe w momencie, kiedy ta bańka na rynku kredytów hipotecznych będzie najwyższa, to ona pęknie - mówił w programie "Newsroom WP" prof. Jerzy Hausner, były wicepremier, minister gospodarki i członek RPP. Stwierdził też, że konsekwencje będą podobne do tych poznanych przez Polaków po historii kredytów we frankach.

212
Podziel się:
KOMENTARZE
(212)
konfezdrajca
3 lata temu
Wystarczy zlikwidować płacę minimalną. Otworzyć granice na inżynierów i lekarzy a rynek wszystko załatwi...
Franek Franko...
3 lata temu
Któż mógłby przypuszczać że stopy procentowe w okolicach zera kiedyś wzrosną? Któż mógł przypuszczać że kurs waluty może się kiedyś zmienić? PS. Banki to złodzieje, Państwo to szef mafii która ochrania ten biznes, urzędasy to jego zbiry zaś prawnicy to wolni strzelcy od brudnej roboty.
Deweloper Mar...
3 lata temu
Komu ? Komu? Bo idę do domu !
Luka
3 lata temu
Ponad milion osob w Polsce ma mieszkania na wynajem i to oni dyktuja ceny wraz z deweloperami. Jak powiedzial czlowiek, ktory ma kilkanascie mieszkan na wynajem "tylko frajer i nieudacznik zyciowy pracuje w Polsce na etacie". Za chwile wszystko sie sypnie i bedziecie tracic mieszkania. Wystarczy kryzys swiatowy i kaplica dla zadluzonych po uszy lub wynajmujacych.
uswam
3 lata temu
Niech ten pseudo ekspert fermentu nie sieje i weźmie się za naukę i orkę
...
Następna strona