Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
- Wiemy bardzo niewiele. Mamy oficjalny powód, że niby jeszcze trzeba zrobić jakieś dodatkowe wyliczenia, sprawdzić wpływ na gospodarkę No ale wiadomo, że to prawdopodobnie jest tylko jakaś wymówka i być może tutaj szykują się jeszcze jakieś kolejne zmiany - powiedział w programie "Newsroom" WP Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors. I przypomniał, że już w pokazanym projekcie rząd dokonał zmian - No i pytanie, czy teraz nam się pojawi jakiś trzeci warunek, czy też może chodzi o to żeby jakoś zmienić któryś z tych warunków, które już są - dodał ekspert. A pan się domyśla, o co chodzi? - Trudno jest się domyślać, nie ma żadnych wskazówek. Wydaje się, że te dwa limity, które już zostały zaproponowane, spełniają swój cel i bardzo mocno ograniczają tę pomoc, głównie do tych osób, które jej potrzebują. To są te osoby, które zadłużyły się stosunkowo niedawno, kiedy te stopy procentowe były niskie. Ciężko mi sobie wyobrazić, jaki tu jeszcze...
rozwiń
92
Podziel się:
KOMENTARZE
(92)
szok
miesiąc temu
Tyko dlaczego jest taki pęd na kredyty, w styczniu tego roku osiągnięto niebywały wzrost. Ja od razu odpowiem bo cwaniacy myślą, że najpierw wezmą kredyt a potem będą płakać przed kamerami, ze ich nie stać na spłatę, grać na uczuciach biednych uczciwych ludzi, żeby oni uwierzyli i zgodzili się na jakieś dopłaty, ulgi. Tle że ten chwyt już nie działa. Bo widać jaki ci pseudo biedacy się bogacą i jakie są ceny nieruchomości na rynku wtórnym, czyli tam gdzie są nieruchomości właścicieli, którzy korzystali z ulg. Nie ma żadnego uzasadnienia dla wakacji kredytowych, chyba, że pojawi się taki wpis do hipoteki, a przy sprzedaży 10% trzeba przekazać na cele charytatywne.
pok4
2 miesiące temu
Lobby bankowe skutecznie działa, zyski nadal będą rosnąć. A pożyteczni idioci, nie rozumiejąc co popierają, klakierować.
Kocham Tuska
2 miesiące temu
Brawo Koalicja rządząca! Do likwidacji wszelki pisowski populizm!
Kleks
2 miesiące temu
Stop z datkami dla kredytobiorców. Jak ktoś nie ma kredytu to niczego nie dostaje tylko marne 5% na lokacie i podatek belki w gratisie. Co to ma ..... być?
Andrzej
2 miesiące temu
Banki same ustalają sobie % kredytów ludzie podpisują stos dokumentów tabelki a później i tak do kosza można wyrzucić bo nic to się ma do prawdy ,rata dziś 1000 jutro 3000zł do oddania rat 100tys za miesiąc już 300tys jak planować rodziny Polaków zostały ugotowane najgorsze że nikt się tym nie interesuje ,KNF myśli tylko o łapówkach pewnie już swoje dostali przy tak wysokiej grabieży bank stać żeby kupić wszystkie instytucje w Polsce kupić armię troli wypisujace komentarze ,to jest machina która rozjeżdża Polaków i cały kraj zniszczą ludzie to już się dzieje
...
Następna strona