Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
08.05.2020 20:17

Weekendowe przerwy w 6 bankach. Zobacz czy powinieneś mieć zapas gotówki

Aż 6 banków działających w Polsce zaplanowało rpzerwy techniczne w ciągu najbliższych kilku dni. Czujność muszą zachować klienci m.in. Getin Bank, Aliora i mBanku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(pixabay.com)
Przed weekendem wizyta w bankomacie może okazać się konieczna.

W najbliższy weekend aż 6 instytucji finansowych zapowiedziało przerwy techniczne swoich systemów. Kto powinien sprawdzić zasobność swojego portfela, planując wyjazd lub zakupy?

Klienci Alior Banku muszą się przygotować już na piątkową przerwę między 19:00 a 22:00. Tu jednak ograniczony będzie system inwestycyjny. Jednak już od północy, aż do 7 w sobotę, nie będzie działać cała bankowość internetowa.

Także Getin Bank w nocy z soboty na niedzielę zapowiedział przerwę konserwacyjną. Dokładnie od 23:50 do 7 w niedzielę niedostępna będzie bankowość internetowa i mobilna.

Trwają prace nad otwarciem granic. Przybliżony termin? "Czerwiec, lipiec"

Kłopoty z dostępem do swoich pieniędzy mogą też mieć klienci Credit Agricole. Od północy w piątek do 7 rano w sobotę. Niedostępne będą wtedy płatności internetowe: przelewy online, Blik, usługi bankowości internetowej i mobilnej.

Również klienci banku Millennium nie będą mieli pełnego dostępu do swoich środków. Dojdzie do tego jednak w nocy z soboty na niedzielę. Jak informuje ta instytucja finansowa, pojawić się wtedy mogą chwilowe utrudnienia w dostępie do Millenetu, aplikacji mobilnej i płatności Blikiem.

Sieć zwlekała z otwarciem swoich sklepów.
Koronawirus w Polsce. TK Maxx znów zaprasza na zakupy. Sieć wraca do gry od soboty

Problem może też dotyczyć płatności internetowych, kartami debetowymi, kredytowymi i korporacyjnymi.

Z kolei w przyszłym tygodniu w nocy z poniedziałku na wtorek klienci ING nie będą mogli wyciągnąć pieniędzy z bankomatów. Prace serwisowe od 1:30 do 3 spowoduje, że klienci banku będą mogli napotkać na problemy przy wpłatach i wypłatach gotówki z bankomatów Planet Cash/ING.

W poniedziałek do sklepów wrócą klienci
Nowe zasady w galeriach handlowych. Poznaliśmy szczegóły przywracania stref gastronomicznych

Również w przyszłym tygodniu w nocy ze środy na czwartek mBank zaplanował przerwę od 4 do 6 rano. W tym czasie klienci tej instytucji finansowej nie będą mogli skorzystać z płatności kartą, Nie wypłacą też gotówki i nie wpłacą korzystając z urządzeń bankomatowych.

Masz newsa, zdjęcie, filmik? Wyślij go nam na #dziejesie

Tagi: wiadomości, gospodarka, banki, przerwy techniczne banków
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-05-2020

BanksterSkandal

08-05-2020

ayiXOICJKMM,pO cO nam pieniądze? żyje dla idei, jak Karczewski.

10-05-2020

GrzegorzZnów coś kombinują, banki to najwięksi oszuści, wykorzystują każdą okazję by się obłowić. Teraz na tapecie jest pandemia korona wirusa. Ostatnio w … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (3)