Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Marcin Łukasik
Marcin Łukasik
|
aktualizacja

Emerytura bez podatku. Ekspert nie ma wątpliwości

- To jest jeden z pomysłów, które należy rozważyć. Wielu emerytów ma ulgi, które powodują, że część należnego podatku wraca do ich gospodarstwa domowego. Sam pomysł jest warty kompleksowego sprawdzenia konsekwencji, bo to jest np. kwestia wpływu na 1 procent dla OPP, albo na finanse samorządu - mówił w programie "Money. To się liczy" dr Antoni Kolek, prezes Instytutu Emerytalnego.

171
Podziel się:
KOMENTARZE
(171)
Poszkodowana
5 lata temu
A urodzeni w 1947 roku? Przepracowalam ponad 9 lat przy monitorze ekranowym w drukarni, tylko zmieniali nazwe etatu ale robilam to samo. Co z I Filarem??? Czy jest nas wiecej?
Szanuje tych ...
5 lata temu
Bez względu na to kto jest u władzy to każdy ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo Państwo i jego Obywateli PO S trafił w samą dziesiątkę bo pokazał ludziom o których nikt nie pamiętał i nie zadbał ze oni pamiętają i dbają dla tego każdy będzie za tym rządem który pamięta również o tych którzy tego bardzo potrzebują krzyczycie zadłużaja Państwo A ja pytam czy dobry rodzic nie zadluzy się żeby zadbać o swoje dzieci
Kaja
5 lata temu
Najważniejsze, że 41 letni emeryci mundurowi maja się dobrze
As
5 lata temu
Jestem emerytem, ale co mi z tego, ze jednego dnia dostanę podwyzke, a po wyborach i tak zabierze mi ja inflacja. Wolę stabilną sytuację, bo w chaosie gospodarczym największe koszty zawsze ponoszą emeryci.
mania
5 lata temu
ale wam szkoda że tak dobrze PIS rządzi co wy piszecie do upadku kto doprowadził Polskę PO SLD KOD i te inne gady zobacz człowieku czy nie lepiej teraz bieda górą pedowili lizbije złodzieje oni mają rządzić żenada chyba że do kościoła nie chodzisz jeden z drógim to masz pd górkę w życiu opamiętaj się i głosuj tylko na PIS PIS...
...
Następna strona