Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
emerytury
03.06.2019 06:47

Miliony na koncie Anny Anders. Minister z rządu PiS bierze 20 tys. zł emerytury

Najgorzej opłacani emeryci w Polsce dostają co miesiąc kilka groszy na konto. Co innego minister Anna Anders. Polityk z rządu PiS dostaje co miesiąc po mężu kilkadziesiąt tysięcy złotych świadczenia – pisze dzisiejszy "Super Express".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons CC0)
W ubiegłym roku Anna Anders dostała ćwierć miliona złotych emerytury

Te kwoty robią wrażenie. Tylko z emerytury na konto Anny Anders w 2018 roku wpłynęło ćwierć miliona złotych. Oprócz tego jako pełnomocnik premiera ds. dialogu międzynarodowego i senator zarabia kilkanaście tys. zł miesięcznie.

Obejrzyj: Pracownicze Plany Kapitałowe. Ekspert ocenia nową reformę emerytalną

Jak pisze "Super Express" w 2017 roku na rachunku córki generała Andersa było zaledwie 27 tys. dolarów, czyli niecałe 100 tys. zł. Rok później było to już prawie 1,8 mln dolarów, czyli około 7 mln zł. Skąd taki wzrost zasobów pieniężnych? Najprawdopodobniej ze sprzedaży luksusowej willi w Bostonie.

Anders ma to tego smykałkę. W końcu przez wiele lat pracowała jako agent nieruchomości i dorobiła się na tym fortuny. Oprócz tego polityk ma słabość do podróży. Trzy lata temu mówiono o tym, że wylatała samolotami klasą biznes do USA ponad pół milina złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: emerytury, wiadomości, anna maria anders, rząd pis
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
03-06-2019

jackuPrzecież te pieniądze płaci amerykański rząd (mąż był wojskowym) ale o tym w niemieckich mediach cicho sza

03-06-2019

Emeryt 11Tez bym chciał mieć 20 tys zł emerytury mam 52 lata pracy i wielki wał a pis się chwali rewaloryzacjią 76 zł w przyszłym roku, śmiech

03-06-2019

alexskoro nie ukradla to tylko pogratulowac

Rozwiń komentarze (109)