Forum Polityka, aktualnościKraj

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić. To mit. Nie ma nic niemoralnego w zarobkach prezesów

Ks. Jacek Stryczek: Jezus wcale nie kazał się dzielić. To mit. Nie ma nic niemoralnego w zarobkach prezesów

Wyświetlaj:
olo227 / 37.47.102.* / 2018-10-03 12:25
Ja sie nie dziele z facetami w sukienkach. Nie daje na tace nie uprawiam zebractwa i gardze oszustami i cwaniaczkami w sutannach ktory zebraja o kase
PsM / 77.255.237.* / 2018-10-03 11:17
Cha, Cha, co za "ksionc"!!!!!!
Za Biblią Tysiąclecia: "17 Gdy wybierał się w drogę, przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, pytał Go: «Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?» 18 Jezus mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg5. 19 Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę»6. 20 On Mu rzekł: «Nauczycielu, wszystkiego tego przestrzegałem od mojej młodości». 21 Wtedy Jezus spojrzał z miłością na niego i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!» 22 Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości.
wsa / 77.253.226.* / 2018-10-03 10:27
Ewangelia Łukasza "Pytały go tłumy cóż więc mamy czynić? on im odpowiedział kto ma dwie suknie niech da temu który niema a kto ma żywność niech to samo czyni" kolejny nieduczony ksiądz który zna się na marketingu, księgowości zarządzaniu i PR ale nie poznał Biblii. Parafrazując słowa księdza: byłem niezadowolony z jakości usług Kościoła Katolickiego i księży więc z nich zrezygnowałem
Piorab / 77.252.63.* / 2018-10-03 07:35
Biedne chińskie, czy tajskie dzieci pracują niejednokrotnie na krociowe zarobki takiego prezesa. Ale jak im nie pasuje, to niech się zwolnią i zdychają z glodu...prawda proszę ksiedza???
Kad75 / 31.182.197.* / 2018-10-03 00:15
Co za gnojek...po prostu brak słów. Pajac, który nigdy nie musiał martwić się o zapewnienie bytu rodzinie, ma zapewniony wikt i opierunek, będzie się wymadrzal.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mach1966 / 46.134.9.* / 2018-10-02 22:15

Jeśli twój zawód jest słabo płatny, to naucz się tego, w którym płacą więcej. Wszystko zależy od człowieka, a nie od systemu.

I dlatego został księdzem. Byłem wolontariuszem szlachetnej paczki, jestem wstrząśnięty i na pewno nie dołożę grosza do tej fundacji. Za cudze pieniądze chce kupić zbawienie? A zapomniał o "Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty wejdzie do królestwa niebieskiego"
dr.JeZus / 37.47.146.* / 2018-10-02 20:20
Podejrzewam u księdza schizofrenie paranoidalną.
Big Bang & Pif Paf / 37.47.146.* / 2018-10-02 20:18
Ale zakłamany typ . Przecież cofanie w czasie jest ni możliwe.
Pan Jezus / 37.47.146.* / 2018-10-02 20:16
Bo ksiądz tam był i słyszał. Biedny chory człowiek przecież już Hawking udowodnił paradoks szalonego naukowca. A po za tym ks.Stryczek powinien się rozejrzeć za dobrym psychiatrą
Piotr Paweł / 31.11.128.* / 2018-09-22 23:17
Ten pan ( jakoś ksiądz nie może mi przejść przez klawisze) zapomniał co wielokrotnie czytał odprawiając msze.W ewangelii jest wiele cytatów określających miejsce katolika , tym bardziej księdza wobec innych i wobec Boga. Przypomnę tylko dwa
- łatwiej wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogaczowi wejść do królestwa niebieskiego
- i bezpośrednio do bogacza, który spytał Jezusa co ma robić, by dostać się do nieba - sprzedaj swój majątek. pieniądze rozdaj biednym i chodź za mną
cóż Ten pan, "sługa boży" lepiej wie . Przecież w ewangelii nigdzie nie jest napisane - "ty, Stryczek, nie bogać się, zachowaj umiar i pokorę"
jan663 / 80.50.129.* / 2018-09-21 10:45
Widać ze księdzu marzy się stare dobre niewolnictwo (które w tradycji kościoła pochodziło od Boga) albo chociaż średniowieczny feudalizm. Pracownik powinien pracować za minimum, bez żadnych praw, a jak mu się nie podoba to fora ze dwora, do innego takiego samego "pana". Amoralny psychopata, wyznawca mamona, jak większość czarnych
piotrh81 / 80.48.164.* / 2018-09-21 10:37
A za czyje pieniądze Ty żyjesz, czarny sekciarzu? Nie wstyd Ci okradać Polskę na utrzymanie bajkowej instytucji, w której działasz Ty i podobne do Ciebie pasożyty? Na kościół są płacone z budżetu, miliardy, miliardy z tacy, miliardy z darowizn, pławicie się w luksusie o jakim nawet nie śni 99% Polaków i Polek. I Ty pasożycie sekciarski będziesz pouczał naród jak ma funkcjonować. Po tym co teraz wyszło (mobbingowanie podwładnych) mam nadzieję, że zgnijesz w p******, życzę Ci tego.
janusz 1315 / 185.244.212.* / 2018-09-21 01:06
uśmiech szydercy i judasz, wystarczy spojrzeć na ta facjatę i widać pogardę dla innych , z drugiej strony też bym miał pogardę do innych jakby mi za darmo dawali kasę , nie dziwi Was fakt ,że tam gdzie zbiórki zawsze kler się tam wciska , złoty interes brak rozliczeń z fiskusem , nikt tego nie sprawdza , ja też mógłbym być "takim szlachetnym" zbierać kasę i nie rozliczać się z tego , żyć nie umierać :-)
Luca878 / 185.244.212.* / 2018-09-21 00:07
a skąd ty wiesz czy Jezus kazał się dzielić czy nie , ot filozofia kleru - sami sobie interpretują pismo św. wg własnych potrzeb aby "wyjść na swoje" , tak było od wieków i tak będzie , trzeba w końcu coś z tym zrobić
Zbyszek1993 / 185.158.122.* / 2018-09-20 14:18
dobrze mu się mądrzyć jak cały czas żyje za "cudze" i ma się jak pączek w maśle , niech idzie do innej pracy niż to jego "pasożytowanie" to zobaczymy , powoli zaczynam tracić szacunek do wszystkich "sukienkowych" Ot zostanie księdzem to taki sposób na łatwe życie. Nie każdy jednak ma taki charakter.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25 +50

Najnowsze wpisy