Forum Forum emerytalneOFE

ZUS wciąż lepszy od OFE. Rząd daje funduszom ostatnią szansę

ZUS wciąż lepszy od OFE. Rząd daje funduszom ostatnią szansę

Wyświetlaj:
squun / 78.133.227.* / 2010-08-26 07:22
ze względu na bandyckie prowizje II filara
tade / 83.2.33.* / 2010-08-26 07:20
W czym chyba w okradaniu nas z zabieranych składek.
Prawie od czterdziestu lat zadaje jedno pytanie dlaczego nie mogę sam zadbać o swoją przyszłość ja nie chcę od państwa nic teoretycznie bezpłatnej opieki lekarskiej, emerytury itp.
W tej sprawie słałem nawet pisma do odpowiednich instytucji i nic .....
banda rozgonić ten cały nieudolny ZUS. A dlaczego nieudolny bo musi
wspomagać budżet????? w imię czego??????
Elektro Devil / 2010-08-26 07:18 / Tysiącznik na forum
ręce opadają jak się słyszy takie manipulacje... W Zakładzie Utylizacji Składek nie ma żadnych pieniędzy tylko długi.

Jeśli ZUS ma tak rewelacyjne wyniki to po co PO przejadło rezerwę demograficzną, zgromadzoną na późniejsze lata?

PO chce zagarnąć nasze pieniądze zgromadzone w OFE. To więcej niż pewne. Dzięki PO cofamy się do czasów komuny....
oszusciofe / 145.237.78.* / 2010-08-26 07:41
Szanowny diable:-)-ZUS pożycza pieniądze na emerytów i RENCISTÓW, którym łaskawe państwo w ramach kiełbasy wyborczej podnosiło świadczenia bez względu na wysokość płaconych składek. Nota bene składki płacone w latach 70/80 wynosiły np. 5 $ miesięcznie. ZUS byłby bradzo zamożny gdyby dziś mógł wypłacić choćby 10x więcej. Do tego dochodzą 45 letni renciści chorzy na alergię pracowniczą. Bezrobotni siedzący na zwolnieniach lekarskich etc. ZUS dobrze zarządza- jak wynika, bieżącymi składkami na wbrew propagandzie, indywidualnych kontach emerytalnych. Ale i tak 6-7% składki idzie na zasiłki / wypadkowe,fundusz pracy,chorobowe /
tade / 83.2.33.* / 2010-08-26 08:06
| oszusciofe
ZUS dobrze zarządza

i tylko w tym jednym nie masz racji. Takiego bałaganu, niekompetencji pracowników nie znajdziesz nigdzie. Winni nie zawsze są temu tam zatrudnieni pracownicy do tego średniego szczebla. Ja tam do ZUS się nie pchałem wręcz przeciwnie robiłem wszystko by móc w inny sposób odprowadzać ten haracz ale nic z tego nie wyszło. A teraz to mnie to wali niedługo
emeryturka i w******* a skażyti i jeszcze są międzynarodowe instytucje.
kosiarz / 95.49.235.* / 2010-08-26 11:00
hehe doniu już sam nie wiem co p****.. zus według nieoficjalnych informacji jest zadłużony na bilion zł.Zobaczycie że ta banda doprowadzi ten kraj do bankructwa...
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy