Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
11.07.2019 10:55

DPD Polska była najczęściej wybieraną firmą kurierską w 2018 r.

DPD Polska była najczęściej wybieraną firmą kurierską w Polsce w 2018 r., a zainteresowanie jej usługami wzrosło o 3 pkt proc. w porównaniu do roku 2017, podała spółka, powołując się na raport Gemius "E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska", który analizuje zwyczaje i preferencje zakupowe polskich internautów w sieci.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Pierwsze miejsce DPD Polska w raporcie Gemiusa to efekt naszych starań o zapewnienie nadawcom i odbiorcom maksimum wygody i pozytywnych doświadczeń z korzystania z usług kurierskich DPD. Cel ten osiągamy poprzez wysoką jakość obsługi na ostatniej mili, nowoczesne narzędzia komunikacji z nadawcą i odbiorcą, a także przez świadome podejście do logistyki miejskiej - sieć łatwo dostępnych oddziałów miejskich oraz punktów nadań i odbiorów DPD Pickup liczy już łącznie ponad 2200 placówek" - powiedział prezes DPD Polska Rafał Nawłoka, cytowany w komunikacie.

Wnioski zawarte w raporcie potwierdzają także ustalenia trzeciej edycji raportu "Barometr e-Shopper", który m.in. podkreśla, że e-nabywcy stawiają na niezawodność i już w chwili składania zamówienia chcą wiedzieć, kto doręczy ich przesyłkę, podkreślono.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. DPD Polska w 2017 r. doręczyła 126 mln paczek, osiągając 1,6 mld zł przychodu.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
29-07-2019

aliJeśli chodzi o mój teren zamieszkania, to jedynie DPD ma normalnych kurierów .Inpost próbował mnie przeczołgać, ale się nie dałem.

14-10-2019

SprzedawcaDPD to dla mnie najgorsza firma kurierska na polskim rynku . Dwa razy zniszczyli mi paczki . Ostatnio wysyłałem przez DPD bo było najtańsze i po … Czytaj całość

13-08-2019

babaDPD daje radę i wysyła też tanio do UK

Rozwiń komentarze (3)