Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Live Motion Games rozpoczyna pracę nad grą 'Builders of China'

0
Podziel się

Live Motion Games rozpoczyna pracę nad nową grą pod tytułem "Builders of China", której premiera w wersji na PC planowana jest na koniec 2021 r., podała spółka.

Live Motion Games rozpoczyna pracę nad grą 'Builders of China'
bEpMhBMB

"Wraz ze spółką Strategy Labs, będziemy pracować nad nowym tytułem z popularnej serii gier typu city-building, pt. 'Builders of...' Przygotujemy 'Buiders of China' w wersji na komputery stacjonarne. Liczę, że projekt będzie dla graczy równie ciekawy, co cieszący się pozytywnym odbiorem prolog do gry 'Builders of Egypt', autorstwa naszego partnera biznesowego - Strategy Labs. 'Builders of China' zostanie osadzona w historycznych realiach Chin. Serię gier 'Builders of...' tworzą gry przygodowo-historyczne, które pozwalają graczom na budowę miast i wspaniałych monumentów oraz poznawanie w przystępny sposób historii tych państw" - powiedział prezes Michał Kaczmarek, cytowany w komunikacie.

Rolę wydawcy gry pełni spółka PlayWay, która jest głównym udziałowiec Live Motion Games.

Studio chce w I połowie 2021 roku zadebiutować na rynku NewConnect.

bEpMhBMD

"Niebawem rozpoczniemy proces przekształcenia LMG w spółkę akcyjną. Nie wykluczam, że debiut będzie połączony z emisją akcji. Dziś nie podjęliśmy jeszcze wiążącej decyzji w tym temacie" - dodał Kaczmarek.

Live Motion Games prowadzi działalność na rynku gier wideo. Studio zajmuje się produkcją gier komputerowych na platformę Steam. Spółka powstała w 2017 r., a jej większościowym akcjonariuszem jest notowany na GPW wydawca i producent gier komputerowych - PlayWay - który posiada 53% udziałów LMG.

bEpMhBNe
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)