Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
18.02.2020 13:13

Małgorzata Szturmowicz dołącza do Booksy jako wiceprezes ds. finansów

Małgorzata Szturmowicz dołącza do Booksy International w roli wiceprezes ds. finansów, poinformował CEO i współzałożyciel Booksy Stefan Batory.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Małgorzata to prawdziwa profesjonalistka, takich ludzi jest bardzo mało. Podczas gdy rozwijamy się w szalonym tempie, stajemy się również znacznie bardziej dojrzałym biznesem. Z tego powodu bardzo cieszymy się, że dołącza do nas Gosia z jej doświadczeniem we wprowadzeniu dużej spółki na giełdę, jak i przeprowadzaniu fuzji i przejęć spółek na łączną wartość kilku miliardów złotych, w całej Europie" - powiedział Batory, cytowany w komunikacie.

"Dołączam do teamu Booksy z przekonaniem, że połączenie naszej pasji i doświadczenia da nam widoczną przewagę. Rozpoczęcie pracy nad dalszym rozwojem Booksy właśnie w tym momencie jest z całą pewnością ogromnym wyzwaniem, ale obserwując dynamikę wzrostu jestem przekonana, że przed nami globalny sukces" - powiedziała Global VP Finance w Booksy Małgorzata Szturmowicz, cytowana w komunikacie.

Małgorzata Szturmowicz ma ponad 15-letnie doświadczenie menedżerskie zdobyte w branży finansowej i w nowych technologiach. Pełniła stanowisko dyrektora finansowego w Tax Care. Następnie przez 7 lat pełniła funkcję CFO w Idea Banku, w tym 5 lat jako członek zarządu. Jej główne dokonania to wprowadzenie spółki na GPW w kwietniu 2015 roku, jak i cały szereg fuzji i przejęć na rynku finansowym. Została najmłodszą kobietą - członkiem zarządu w spółce z sektora finansów w Polsce. Jest również jedną z czołowych ekspertek branży fintech na polskim rynku.

Booksy to jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów na świecie. Obecnie jest to najszybciej rosnący marketplace w branży beauty.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz