Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
02.12.2019 12:08

MSI Polska, w ramach nowej strategii, planuje ekspansję na rynki CEE

Warszawa, 02.12.2019 (ISBnews) - MSI Polska, lokalny oddział MSI - globalnej firmy w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy - planuje szeroką ekspansję na nowe rynki. Polska firma stanie się biurem dla całego regionu i będzie prowadzić działania na Litwie, Ukrainie, Łotwie i w Estonii.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Litwa, Ukraina, Łotwa i Estonia to coraz prężniej rozwijające się rynki i mamy nadzieję, że MSI znajdzie na nich swoje miejsce jako jedna z najlepszych marek gamingowych na świecie"- powiedziała szefowa MSI Polska Aleksandra Akonom, cytowana w komunikacie.

Ofensywa na nowe kraje to również gwarancja rozbudowywania dotychczasowej oferty produktowej. Firma skupiona do tej pory na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań gamingowych typu high-end (gamingowe notebooki, karty graficzne, płyty główne czy komputery stacjonarne), skupi się teraz także na rozwijaniu linii produktów z kategorii Prestige oraz Modern. Ten kierunek rozwoju to przede wszystkim odpowiedź na oczekiwania kolejnych grup odbiorców, którzy szukają bezkompromisowych rozwiązań, stwierdzono w komunikacie.

"Oprócz tego MSI Polska poinformowało również, że wprowadzi na rynek zupełnie nowe produkty, takie jak fotele gamingowe czy obudowy, co ma być idealnym dopełnieniem dotychczasowego portfolio firmy. Jednocześnie rośnie również udział firmy na rynku akcesoriów gamingowych, takich jak myszki, podkładki, klawiatury, słuchawki czy kontrolery. Do końca roku oferta produktowa będzie uzupełniona o kolejne nowości" - czytamy dalej.

MSI jest czołową firmą na świecie w dziedzinie projektowania sprzętu komputerowego dla graczy.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz