Notowania

technologie
10.09.2019 12:49

QubicGames ma licencję na wydanie gry 'Tharsis' na Nintendo Switch

QubicGames zawarł z firmą Gaijin Games Inc. (działającą pod nazwą Choice Provisions) istotną umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry "Tharsis" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka. W zamian za udzielenie licencji na wydanie gry Choice Provisions otrzyma od QubicGames wynagrodzenie w postaci revenue share (procentu od przychodów ze sprzedaży gry).

Podziel się
Dodaj komentarz

"'Tharsis' jest klimatyczną grą strategiczną, z wciągającym systemem walki turowej. Gra jest dostępna w wersji PC na platformie Steam oraz na konsoli Sony PS4. Developer gry jest znany z takich tytułów jak 'Runner 3' oraz serii gier 'Bit.Trip.Runner'" - czytamy w komunikacie.

Premiera gry na platformie Nintendo Switch planowana jest w pierwszej połowie 2020 r.

W osobnym komunikacie QubicGames poinformował, iż otrzymał potwierdzenie od Nintendo of America i Nintendo of Europe o ustaleniu daty wprowadzenia do sprzedaży gry "Rimelands: Hammer of Thor" na konsolę Nintendo Switch w Ameryce Północnej, Europie i Australii na 4 października 2019 roku. Gra dostępna będzie w przedsprzedaży od 20 września 2019 roku.

Regularna cena gry na platformie Nintendo Switch została ustalona na poziomie 9,99 USD / 9,99 euro, wskazano również.

QubicGames jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz