Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ricoh Polska wnioskuje do UOKiK ws. przejęcia Simplicity

1
Podziel się:

Warszawa, 04.08.2020 (ISBnews) - Ricoh Polska złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia wyłącznej kontroli nad spółką Simplicity, podał Urząd.

Ricoh Polska wnioskuje do UOKiK ws. przejęcia Simplicity
bECGQbfV

Wniosek wpłynął 31 lipca br., sprawa jest w toku.

"Koncentracja polega na przejęciu przez przedsiębiorcę Ricoh Polska sp. z o.o. wyłącznej kontroli nad spółką Simplicity sp. z o.o. Przejęcie wyłącznej kontroli nastąpi poprzez nabycie 100% udziałów w kapitale zakładowym przedsiębiorcy, nad którym wyłączna kontrola jest przejmowana" - czytamy w komunikacie.

Podmiotami które bezpośrednio uczestniczą w koncentracji są: Ricoh Polska sp. z o.o. przedsiębiorca należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, której działalność skupia się w głównej mierze na sprzedaży urządzeń do druku (aktywny uczestnik koncentracji), oraz Simplicity sp. z o.o., przedsiębiorca który prowadzi działalność w obszarze integracji rozwiązań IT (pasywny uczestnik koncentracji), podano także.

bECGQbfX

(ISBnews)

bECGQbgy
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Mni
rok temu
Zadziwiające. Na rynku mówi się o dużych problemach Ricoh z płynnością finansową. Zaskakujące przejęcie. Być może Ricoh skutecznie się zrestrukturyzował. Niestety wskaźniki finansowo kredytowe temu przeczą - ekonomiczne teksty źródłowe.