Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
04.08.2020 12:15

Ricoh Polska wnioskuje do UOKiK ws. przejęcia Simplicity

Warszawa, 04.08.2020 (ISBnews) - Ricoh Polska złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia wyłącznej kontroli nad spółką Simplicity, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 31 lipca br., sprawa jest w toku.

"Koncentracja polega na przejęciu przez przedsiębiorcę Ricoh Polska sp. z o.o. wyłącznej kontroli nad spółką Simplicity sp. z o.o. Przejęcie wyłącznej kontroli nastąpi poprzez nabycie 100% udziałów w kapitale zakładowym przedsiębiorcy, nad którym wyłączna kontrola jest przejmowana" - czytamy w komunikacie.

Podmiotami które bezpośrednio uczestniczą w koncentracji są: Ricoh Polska sp. z o.o. przedsiębiorca należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, której działalność skupia się w głównej mierze na sprzedaży urządzeń do druku (aktywny uczestnik koncentracji), oraz Simplicity sp. z o.o., przedsiębiorca który prowadzi działalność w obszarze integracji rozwiązań IT (pasywny uczestnik koncentracji), podano także.

(ISBnews)

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-08-2020

MniZadziwiające. Na rynku mówi się o dużych problemach Ricoh z płynnością finansową. Zaskakujące przejęcie. Być może Ricoh skutecznie się … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)