Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Vivus udostępnił swoją aplikację mobilną w sklepie Huawei AppGallery

0
Podziel się:

Warszawa, 26.01.2021 (ISBnews) - Vivus.pl udostępnił swoją aplikację mobilną w sklepie Huawei AppGallery, podała spółka.

Vivus udostępnił swoją aplikację mobilną w sklepie Huawei AppGallery
(Pexels)

"Już ponad 60% Polaków korzysta z aplikacji finansowych na smartfonach. Dlatego także Vivus wszedł z aplikacją pożyczkową na kolejną platformę - AppGallery. Oznacza to, że teraz klienci Vivusa mogą komfortowo zapewnić sobie dodatkowe pieniądze na coraz większej ilości urządzeń mobilnych" - czytamy w komunikacie.

"Klienci instalując aplikację Vivus.pl otrzymują za pośrednictwem szybkiego i przyjaznego w obsłudze interfejsu możliwość łatwego zarządzania ofertą. Tego właśnie oczekują od aplikacji mobilnych. Według deklaracji, najbardziej cenią sobie natychmiastową decyzję, wysoką akceptowalność i szybkie przelewy na konto. Dzięki zamknięciu procesu pożyczkowego we własnej aplikacji te kryteria możemy utrzymać na najwyższym poziomie. Aplikacja to także wygodny dostęp do profilu klienta, gdzie można sprawdzić informacje o produktach czy zawnioskować o dodatkową wypłatę. Klienci aplikacji mobilnej mogą także liczyć na dedykowane programy w tym atrakcyjne kody rabatowe" - powiedział dyrektor marketingu w Vivus Piotr Mazan, cytowany w komunikacie.

Wskazał, że aplikacja dla smartfonów w AppGallery to kolejne po aplikacjach w AppStore i GooglePlay rozszerzenie dostępności usług.

"Programy ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi z poziomu smartfona to jasna przyszłość rynku finansowego. Aplikacje takie jak nasza odpowiadają na rosnące oczekiwania klientów dot. intuicyjności procesów czy dostępności informacji, ale również oznaczają większą efektywność kosztową poprzez automatyzację i rosnący udział procesów samoobsługowych" - dodał Mazan.

AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami na smartfonach marki Huawei. Z platformy korzysta ponad 530 mln aktywnych użytkowników, a w języku polskim dostępnych jest 5 tysięcy aplikacji.

Vivus Finance jest częścią grupy kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online oraz jednym z liderów rynku pożyczek internetowych w Polsce.

media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)