Notowania

budownictwo
22-10-2015 (09:52)

i2 Development sprzedał niemal połowę lokali w 'Loftach przy fosie' we Wrocławiu

Podziel się
Dodaj komentarz

i2 Development - deweloper, który zapowiedział niedawno publiczną emisję akcji i wejście na GPW - po niecałych 3 miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży pierwszej inwestycji mieszkaniowej w ramach Bulwaru Staromiejskiego "Lofty przy fosie" we Wrocławiu sprzedał 19 z 56 lokali, a kolejnych 8 zostało zarezerwowanych, podała spółka.

"Na 5 kondygnacjach zaplanowano 56 apartamentów w stylu loftów o powierzchni od 28 do 87 m2. Wysokość stropów dochodzi nawet do 4 metrów, umożliwiając rozbudowę przestrzeni życiowej o antresole. Projekt jest otwarty - przewiduje możliwość łączenia lokali" - czytamy w komunikacie.

"Lofty przy fosie" są częścią Bulwaru Staromiejskiego - projektu urbanistycznego i2 Development położonego między fosą miejską a rzeką Odrą w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Na 2,5-hektarowym terenie ze starodrzewem znajduje się 14 budynków - w większości zabytków. Deweloper przewiduje zakończenie całej inwestycji w 2018 roku.

i2 Development to grupa spółek realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie Wrocławia. W 2012 roku do dewelopera - i2 Development dołączył generalny wykonawca - KPB, a w 2014 roku skład grupy uzupełniło biuro architektoniczne - Chamielec Architekci.

Od 2015 roku spółki tworzą formalną Grupę i2 Development, prowadzącą inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w ścisłym centrum oraz w prestiżowych dzielnicach Wrocławia. Za realizację projektów wnętrz odpowiada spółka celowa Concept.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz

Wybrane dla Ciebie