Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
IMS nie porozumiał się ws. przejęcia brytyjskiego Pixel Inspiration Holdings

IMS nie porozumiał się ws. przejęcia brytyjskiego Pixel Inspiration Holdings

IMS nie doszedł do porozumienia w sprawie warunków transakcji przejęcia większościowego pakietu udziałów w brytyjskiej spółce Pixel Inspiration Holdings Limited, podała spółka.

"Jednocześnie strony nie wykluczają możliwości powrotu do negocjacji w przyszłości" - czytamy w komunikacie.

Wcześniej w marcu IMS poinformował, że podpisał list intencyjny z czterema udziałowcami spółki Pixel Inspiration Holdings Limited posiadającymi łącznie 90% kapitału zakładowego oraz głosów oraz z samą spółką Pixel w celu ustalenia warunków, na jakich IMS odkupiłby od udziałowców Pixel większościowy pakiet udziałów.

Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), wideomarketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2014 r. (początkowo jako Internet Media Services).

media, telekomunikacja, technologie
ISB
Czytaj także
Polecane galerie