Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Budżet Polski. Minister Kościński: Jesteśmy gotowi na wszystko

- Finanse Polski są dobre. Jesteśmy bardzo płynni. Na koniec października mieliśmy nadwyżkę ponad 50 miliardów złotych, na rachunkach bieżących mieliśmy 150 miliardów złotych. Nie najgorsza sytuacja - powiedział w "Money. To się liczy" Tadeusz Kościński, minister finansów. - Szybko to się zmieni w grudniu. Zgodnie z ustawą, w planie mamy 40 miliardów złotych deficytu, ale spodziewam się, że będzie to sporo mniej, myślę, że około 20 miliardów - dodał.

9
Podziel się:
KOMENTARZE
(9)
Trwoga
2 lata temu
Rządowe samoloty ewakuacyjne już grzeją silniki, helikoptery przygotowane do zabrania VIP-ów z dachów ministerstw.
skad sie
2 lata temu
wzial ten gosciu na tym stanowisku? hebrajski myli mu sie z polskim; reprezentuje nacje eskimosow i to tych bez szkol ; nie pilnuje finansow Polski tylko zmijowego plemienia
Wowa
2 lata temu
Pięćset plusy nas uratują, zwrócą to wszystko co nienależnie pobrali i odpracują z nawiązką . W jaki sposób - inflacją ..... Nie będzie tak, że pracownicy będą chcieli podwyżki bo jest drogo w sklepach i pracodawca musi to skompensować . Płace dobiły do ściany .... Za chwilę wybuchnie bezrobocie i praca będzie przywilejem . Pewien okres się kończy . A szczepienia w tym pomogą . Jak ? Trzeba pomyśleć .... polecam .
Hggg
2 lata temu
447 splacone w 10%
petro
2 lata temu
Faktycznie ,to sukces finansowy olbrzymi.Zaplanować CPI na 1,8%zaś wykonać średnio ok 5,5%,przy grudniu ok 8%.Wspaniały myk finansowy,istne zdrowie finansowe.