Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac.
PRC
|
aktualizacja

Google Polska ma nową szefową. Została nią Magdalena Kotlarczyk

6
Podziel się:

Dotychczasowa szefowa sprzedaży Google Polska, od lipca została szefową polskiego oddziału tego globalnego koncernu. - Naszym celem jest, aby polskie firmy miały w Google dobrego partnera - stwierdza Magdalena Kotlarczyk.

Google Polska ma nową szefową. Została nią Magdalena Kotlarczyk
Magdalena Kotlarczyk została nową szefową Google Polska. (Materiały prasowe, materiały prasowe)
bEISXcHV

Zmiany na szczycie w polskim oddziale Google. Za sterami zasiadła Magdalena Kotlarczyk. W firmie jest już od 10 lat i do tej pory piastowała stanowisko dyrektora sprzedaży.

Z denim 1 lipca zastąpiła jednak w fotelu szefa Google Polska tymczasowo sprawującego władzę Artura Waliszewskiego, który łączył tę rolę ze stanowiskiem dyrektora biznesowego Google na cały region Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz także: Skąd rekordowa inflacja? Ekspert uspokaja
bEISXcHX

- Naszym celem jest wspieranie szybszego rozwoju polskich firm – od tych najmniejszych, po największe przedsiębiorstwa – dzięki szansom, jakie daje cyfrowy rynek i nasze technologie, także na arenie międzynarodowej - stwierdziła cytowana w komunikacie Kotlarczyk.

Jak podkreśliła, ostatni rok znacząco przyspieszył cyfrową rewolucję, a w sieci pojawiło się więcej konsumentów, osób, które po raz pierwszy skorzystało z usług cyfrowych.

bEISXcId

- Dlatego to ogromna szansa dla naszej gospodarki. Wiele polskich firm i marek już podbija nie tylko rynek krajowy, ale i zdobywa klientów na całym świecie, wykorzystując najnowsze rozwiązania, które daje internet. Naszym celem jest, aby takich polskich firm było jak najwięcej, by rosły one jeszcze szybciej i by miały w Google dobrego partnera do rozwoju - zaznaczyła nowa szefowa polskiego oddziału.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEISXcIy
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(6)
Marek
4 miesiące temu
Google to goowniana firma. Na żywo z żadnym człowiekiem tam nie porozmawiasz a na maile odpowiada automat. Od kilku kat proszę ich przez internet aby na swoich mapach właściwie nazwali dwie sąsiadujące ulice w mojej miejscowości. Obydwie nazwali nazwą jednej z nich. Po kilkunastu miesiącach cyklicznego zgłaszania błędu zareagowali i obydwie nazwali nazwą drugiej z nich. Od tej pory upłynęło już trzy lata i dalej nie można się doprosić sprostowania błędu. Ręce opadają.
Sekciarz
4 miesiące temu
Nuuuda Ja jestem PiSowcem i mogę wszystko kradnę ile się da i co się da jak mnie łapie Milicja nic mi nie zrobi bo pokazuję legitymacje PiS i kradnę dalej to są korzyści płynące z bycia w sekcie PiS mam 6 domów ale standard to 10 zatem czas na program Nowy Wał a potem przePiSuje na żonę i szafa gra a zwolennicy zorganizowanej grupy przestępczej zwanej PiS będą zachwyceni
MarekM
4 miesiące temu
Czy można tej Pani na Google z anonimowego konta wystawić opinię? Najlepiej by ta opinia wisiała z 10 lat i przypominała Pani o facecie, który miał zły dzień.
bEISXcIz
Karo
4 miesiące temu
Jakby google należałoby do Pisu to na stołku siadłaby Szydło z miliardową pensją. A potem płatne korzystanie z zasobów sieci, abonament, miliardowa rekompensata za brak abonamentu i 3 strony dostępne w wyszukiwarce: TVP info, Dorzeczy i tvtrwam.
darade
4 miesiące temu
Ważne by nie miała bladego pojęcia o pracy na tym stanowisku.