Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Michał Wróblewski
Michał Wróblewski
|
aktualizacja

Gwiazdorzy TVP z milionami, nauczyciele nie mogą doczekać się podwyżek. "Zwykła propaganda"

Zapytany przez Michała Wróblewskiego o zarobki w TVP, Marcin Mastalerek podkreślił, że nie oburzają go milionowe pensje, gdyż są one podobne do sytuacji sprzed rządów Zjednoczonej Prawicy. – Ja bym tyle nie płacił. Natomiast pamiętam również bardzo wysokie, często po kilkadziesiąt tysięcy przy dużo niższych zarobkach w Polsce, pensje tzw. gwiazd TVP przed 2015 r. – stwierdził gość programu "Tłit" WP. Stwierdził też, że dziś wyciąga się pensje szefostwa TAI tylko po to, by uzasadnić nielegalne – jego zdaniem – zmiany w mediach publicznych. – Nawet gdyby Samuel Pereia zarabiał 1 mln dolarów, to ja bym nie powiedział panu, że to uzasadnia łamanie demokracji, łamanie prawa i wyważanie drzwi – ocenił doradca prezydenta. Prowadzący rozmowę porównał pensję Michała Adamczyka (ponad 180 tys. zł brutto miesięcznie) do zarobków nauczycieli i przypomniał, że Andrzej Duda zawetował ustawę okołobudżetową gwarantującą im podwyżki. – Prezydent przede wszystkim przeforsował...

rozwiń
KOMENTARZE
(492)
hahahahhahaha...
5 miesięcy temu
Tak źle w szkole a wszystkie dzieci nauczycieli mają tam etaty.
hahahahhahaha...
5 miesięcy temu
Nauczyciele mają szansę zostać milionerami szukają pracowników do tvnbis na Woronicza!
aaaa
5 miesięcy temu
W tym kraju nikt nie zarabia tak mało jak nauczyciele. Odnoszę wrażenie, że już nikt nie pracuje tylko Oni. 18 godzin tygodniowo x 5000 zł. to chyba 10.000 zł.
PATRIOTA
5 miesięcy temu
Obywatele -niewolnicy lub tak zwany suweren za drobne żyją !!!
NIKI
5 miesięcy temu
nauczyciele tak żle nie zarabiają, architekt po studiach jak znajdzie pracę to zarabia 2400 z tego połowę finansuje PUP pracuje 48 godz. tygodniowo i to pracuje nie pije kawy, a po upływie 6 m-cy na zielona trawkę, nauczyciel nowo zatrudniony pracuje 18 godz. tygodniowo, nadgodziny płatne 100% urlop, wakacje wolne wszystkie święta, rodzice podrzucają czekoladki żeby nauczyciel nie wyzywał sie na dziecku taka im bieda tylko nauczyli się płakać.
...
Następna strona