Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
KRWL
|

Horror na lotnisku. Ścisk i zero dystansu. Tak wygląda reżim sanitarny w praktyce

34
Podziel się:

Na tureckim lotnisku jak w fabryce. Lotów jest tak dużo, że jakikolwiek reżim sanitarny to fikcja. - O przestrzeganiu zasad covidovych chyba nikt tu nie słyszał – komentuje pani Bożena, która właśnie wróciła z urlopu w Turcji.

Horror na lotnisku. Ścisk i zero dystansu. Tak wygląda reżim sanitarny w praktyce
Na lotniku w Antalyi turyści nie mogą przestrzegać zasad reżimu sanitarnego (Czytleniczka)
bECUdyad

Dystans społeczny? Na pewno nie na tureckim lotnisku w Antalyi. Zdjęcia, które dostaliśmy od naszej czytelniczki, za pośrednictwem platformy dziejesie.wp.pl mrożą krew w żyłach.

- O przestrzeganiu zasad covidovych chyba nikt tu nie słyszał... W ciągu 3 godzin 40 odlotów i wszyscy pasażerowie po odprawie kierowani są do kontroli paszportowej, która odbywa się na niewielkiej przestrzeni, brak dystansu, ludzie są wręcz "upychani", nie ma możliwości, żeby wycofać się z tego miejsca – opisuje wątpliwej jakości doznania z tureckiego lotniska pani Bożena.

bECUdyaf

Zdjęcia przypominają bardziej czasy sprzed pandemii, a nie z lipca 2021. Turcja ma bardzo rygorystyczne przepisy dotyczące np. noszenia maseczek w otwartej przestrzeni, ale jak widać, nie dotyczą one dystansu społecznego.

Zobacz także: Wojna o polską świnię. "Co godzinę upadają 3 gospodarstwa"

- Nie wszyscy noszą maseczki, a policja i straż graniczna każdemu, kto zrobi zdjęcie, nakazuje ich usunięcie. Po przejściu do hali odlotów tłumy ludzi, jeden na drugim, dramat – podsumowuje nasza czytelniczka. Zastrzega jednak, że choć na lotnisku sytuacja wygląda bardzo niepoważnie, to w hotelu, w którym spędzała urlop, wszystko odbywało się w reżimie sanitarnym.

bECUdyal

- My, pomimo zaszczepienia, kierujemy się na dobrowolną domową kwarantannę - kończy pani Bożena.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECUdyaG
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(34)
Kasia
2 miesiące temu
No i też dlatego wolałam zostać na wakacje w Polsce żeby uniknąć takich sytuacji. Wybrałam wyjazd do Hotelu Lubicz w Ustce i nie żałuję.
Ubawiony lotn...
2 miesiące temu
Jakas... Fiubzdziu czy co????? Czy pislama mentalna ???!!! Co oczekiwala na lotnisku w SZCZYCIE SEZONU????? PALM z daktylami i zimbego szampana i booiska do tenisa, ?????? Czy tez wolalaby kolejki na 3 km PRZED lotniskiem ale za to z zachowaniem odstepu 2 m ??? Jakby durnowatej LUNELA ULEWA na leb i jek fzieciaki to by oprzytomniala. Po co sie pchala do Turcji jak nie lubi scisku na lotnisku..... Szooooiokkkkkk
Dość restrykc...
2 miesiące temu
I dobrze!! Ludzie jak dalej sami będziemy utrzymywać ten cyrk maseczki dystans itp to ONI tego nigdy nie skończą. Miejmy w du... te ich rozkazy to musi się skończyć!!@@@@
bECUdyaH
Ja79
2 miesiące temu
My wracaliśmy 17.07 i tez nie było takich afer o których pisze ta pani. Jak ma problem to po co pcha się w tlum. Może zawsze zostać w domu.
Aga
2 miesiące temu
Bzdura, wróciłam 18 lipca. Po co siejecie panikę. To od nas zależy czy znajdziemy się w tym tłumie. Nie piszcie bzdur.
...
Następna strona