Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

- Gospodarstwa domowe radzą sobie w ten sposób, że zamieniają pewne produkty codziennego użytku na tańsze zamienniki, gorszej jakości. Żywność na pewno będzie droższa. Gaz i prąd, które wykorzystujemy do przygotowania potraw, będą droższe. Paliwo będzie droższe, a przecież podróżujemy do rodziny. No i też prezenty będą droższe, dużo droższe - powiedział w "Money. To się liczy" dr Sławomir Dudek, główny ekonomista FOR.

42
Podziel się:
KOMENTARZE
(42)
z lasu
3 lata temu
a jakie to święta są , nic nie wiem , no chyba, że katolicy maja jakieś.
luc
3 lata temu
Po co straszyć . Trzeba zrobić święta taniej niż rok temu !! Ja zrobię je trzy razy, nawet 5 razy taniej niż w poprzednim roku !!! Jak ??? Normalnie . Przez całe święta będę się modlił z żoną o wycięcie z przestrzeni publicznej konsumpcjonizmu z obyczajów świątecznych !!! Tej zmasowanej nagonki medialnej do pseudo świątecznych zakupów !!!! Chciałbym , by te święta i każde następne miały charakter duchowy a nie materialny !!! Tak było dawnej. Komu to zaczęło przeszkadzać ??? Tabuny, setki, tysiące ludzi " lecą " wielokrotnie do galerii przed dniem BN po niepotrzebne zakupy, ale do kościoła na mszę w dniu BN nie pójdą !!!! Przecież te święta BN mają być duchowym odnowieniem i wzmocnieniem swojej wiary, aby przezwyciężyć pychę, przemoc, ludzką żądzę posiadania !!!!!!!! Niby, że co ??? Można to znaleźć w galerii handlowej podczas zakupów ????? Błąd !!!! Bardzo poważny błąd .
biedak
3 lata temu
Co za brednie? Czy ludzie naprawdę nie mają wolnych 2 stów żeby dołożyć na święta i zrównoważyć inflację? Czy wy naprawdę macie tak spięte budżety? Przecież ja sobie paru piwek odmówię na co dzień i przeżyję święta tak jak w tamtym roku, albo nawet bogaciej!!
tak jest
3 lata temu
Drozyzna?Mniej na stolach,mniej w smietnikach.Widze jak ludzie kupuja duperelki chinskie,kosze w markietach pelne.Gdzie ta bieda???
niepodlegla
3 lata temu
Łajdacka Zmiana doi Polaków, precz z watahą rządową, ta formacja Przekręty i Socjalizm dobije nas
...
Następna strona