Notowania

gospodarka
26.03.2020 19:29

Koronawirus. Carrefour wprowadza gwarancję cen

W związku z kryzysem wywołanym epidemią sieć Carrefour wprowadza gwarancję niezmiennych cen na 150 produktów marki własnej. Dotyczy to głównie produktów spożywczych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Wikimedia Commons CC BY)
Carrefour wprowadza gwarancję cen. (Fot: Lionel Allorge)

Gwarancja obejmie przede wszystkim artykuły spożywcze, jak kasze, mąka, cukier, nabiał, oraz higieniczne, m.in. papier toaletowy czy ręczniki papierowe.

- Równolegle z wdrażaniem zaleceń służb sanitarnych i rządowych, uruchomiliśmy we wszystkich formatach naszych sklepów gwarancję stałych cen na najpotrzebniejszych produktów codziennego użytku - mówi Marek Lipka, Dyrektor Handlowy Carrefour Polska, cytowany przez "Wiadomości Handlowe".

Gwarancja będzie obowiązywać w sprzedaży internetowej, supermarketach, hipermarketach, i małych sklepach, działających pod szyldem Carrefour.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

Tagi: gospodarka, wiadomości, koronawirus, handel
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-03-2020

MarekCzy zwracają różnice w kursach walut? Czy wprowadzają gwarancję sprzedawcom na sklepie, po ewentualnym wznowieniu handlu w niedzielę że dołożą ani … Czytaj całość

26-03-2020

nie klientkaW niedawno otwartym Carrefoure w Gdańsku na Chełmie nie można wytrzymać długo z uwagi na zapachy niczym "kurczak z popcornu" ...Jest więc to … Czytaj całość

26-03-2020

MiesnyCiekawe kto obroni spadające ceny na mięso.. jak za drogo to źle.. czy rząd pomoże branży mięsnej? Ceny fileta z kurczaka 9 PLN w hurcie..

Rozwiń komentarze (5)