Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Maciej Małecki z koronawirusem. To wiceminister aktywów państwowych

Wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki poinformował, że jest zakażony koronawirusem. To już drugi z zastępców wicepremiera Jacka Sasina, który zachorował. Wcześniej poinformował o tym Janusz Kowalski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
Maciej Małecki zakażony koronawirusem. To wiceminister aktywów państwowych (Fot: Jan Bielecki, East News)

"Moi Drodzy, kolejny dzień zmagam się z COVID-19. Niestety, nie przebiega u mnie bezobjawowo. Z serca dziękuję wszystkim, którzy wspierają mnie w tym trudnym czasie" - napisał na Twitterze Maciej Małecki.

Wiceminister aktywów państwowych swoją funkcję pełni od grudnia 2019 roku. Nie poinformował, jak długo zmaga się z chorobą ani kiedy otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

W resorcie aktywów państwowych to nie pierwszy przypadek zakażenia. Na początku października o chorobie poinformował inny z wiceministrów - Janusz Kowalski.

Szef resortu i wicepremier Jacek Sasin kilkukrotnie już zostawał poddany kwarantannie w związku z tym, że miał kontakt z osobą zakażoną. Po raz pierwszy jeszcze w maju, po spotkaniu z jednym z górników.

Wiceminister ujawniła, jak rząd przygotowuje się do pandemii. "Żyjemy z dnia na dzień"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
26-10-2020

gucioPrzestańcie pisać o tych zakażonych w rządzie. Nie przestrzegali /podczas wieców wyborczych i innych spotkań/ i nadal nie przestrzegacie zasad, które … Czytaj całość

26-10-2020

Twój nickKogo obchodzi stan trutnia na garnuszku podatnika?

26-10-2020

asdTaka teraz moda u polityków PiSu - cierpimy razem z Narodem.

Rozwiń komentarze (14)