Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Obniżka PIT. "Kto nie ryzykuje, nie pije szampana"

- Obniżenie podatku PIT to dobry pomysł - powiedział w programie „Money. To się liczy” Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Myślę, że jeśli wzrost PKB nie zejdzie poniżej 3 proc. – jak zakłada rząd – ta zmiana nie wywoła żadnych perturbacji. Gorzej jeśli w ciągu roku czy dwóch koniunktura się załamie. Ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. PiS zaryzykował z 500+ i to był dobry krok.

KOMENTARZE
(87)
Henryk olszty...
5 lata temu
Bilion już jest łempaty prowadzi Naród na skraj bankructwa. Pospólstwo nie reaguje bo dostało na kredyt troche grosza. Niebawem zaczną się zejścia z powodu braku leków.
tak myślę
5 lata temu
jeśli kredyty są receptą na życie, to dajcie wszystkim po milionie kredytu , po co sobie żałować
ojtamojtam
5 lata temu
przecież dodał, jeśli gospodarka będzie miała się dobrze. Niestety już widać ,że ma się coraz gorzej , a inflacja pokazuje powoli pazury.
Dan
5 lata temu
Polak szybko przyzwyczaja się do wyciągania ręki po pieniądze ....nawet za cena ogromnego zadłużenia ,które później przyjdzie spłacić .Szkoda naszych dzieci i wnuków ,to na ich barki spadnie problem zadłużenia.Mam sąsiadkę która posiada 4dzieci ...korzysta z opieki wyciągając co możliwe ,kiedyś zapytałam dlaczego nie pracuje ,,jest młoda kobietą."w odpowiedzi usłyszałam że nie musi ponieważ ma alimenty ,500+,dodatek do czynszu ,światła itp. ,obiady w szkole ....Co potem wiek produkcyjny szybko przeminie i ponownie wyciągnie rękę do opieki społecznej ,a i dostanie emeryturę bo to Matka 4 dzieci ...takich rodzin jest mnóstwo ,co mają powiedzieć ci którzy pracują ....jak widzą taki absurd ...
taj
5 lata temu
Przez to 500+ wszystko drożeje
...
Następna strona