Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Odmrożenie koncertów i imprez masowych? Ekspert przestrzega przed powtórką z Indii

- Kilka krajów już eksperymentuje z takimi zdarzeniami, jak koncerty i duże imprezy na świeżym powietrzu - mówił w programie "Newsroom" prof. Miłosz Parczewski z Rady Medycznej ds. COVID-19. Jak wyjaśniał, uczestnicy są np. testowani na obecność koronawirusa przed wejściem na imprezę. - Może będzie można jakieś pośrednie rozwiązanie wypracować, ale pamiętajmy: na dużym koncercie, nawet na zewnątrz, jest masa ludzi i zdarza się, jak w Indiach, gdzie były festiwale religijne, że taka duża impreza doprowadza do fali zakażeń - podkreślił. Nie spodziewa się, by w Polsce jakiekolwiek decyzje w tej sprawie były podjęte w maju. - Do końca maja takiej dyskusji nie otworzymy - powiedział.

11-05-2021
Tagi:
0
0
6
Podziel się
Komentarze (6)
zobacz więcej komentarzy (6)
KOMENTARZE
(6)
Imć Onufry
rok temu
Festiwale religijne u nas trwają co miesiąc na Jasnej Górze
Leon Z
rok temu
Fajnie byłoby, gdyby w Polsce było tak jak w Indiach. Bo w Indiach poziom śmiertelności jest obecnie 3x niższy niż w Polsce. Gdyby uwzględniać proporcje, to w Polsce powinno umierać dziennie ok. 150-170 osób, a wczoraj ... zmarło ponad 550.... Liczby nie kłamią. Eksperci owszem.
ze stolicy wl...
rok temu
Nadchodzi lato sezon grypowy się kończy jak co roku od lat. Żadne restrykcje nie mają tu nic do rzeczy. Ale panikarze i tak będę twierdzić, że to dzięki zamykaniu gospodarki i maskom nie nastąpił koniec świata.
Anna
rok temu
Jak ja kocham takich ekspertów!
bzyk
rok temu
Niech otworzą dla zaszczepionych dwiema dawkami. Wtedy młodzież pójdzie się szcepić