Trwa ładowanie...
bEilYQLF

Notowania

Przejdź na

Otwarcie hoteli a bon turystyczny. "Zmarnowanie pieniędzy"

Bon turystyczny pomógł branży hotelarskiej? - To zbyt mała kwota, jest wydawana nie tylko w hotelach. Nie oceniam tego negatywnie, ale tak naprawdę odpalenie bonu na wakacje to było zmarnowanie pieniędzy. To był bardziej program socjalny, obniżyło koszty turystom, którzy i tak przyjeżdżają w wakacje. Dodatkowe pieniądze do hoteli nie napłynęły, tylko płatności były inaczej realizowane - powiedział w programie "Money. To się liczy" Jan Wróblewski, współwłaściciel Zdrojowa Invest & Hotels. - W wakacje bon nie ma żadnego sensu, ma sens poza wakacjami, a poza wakacjami było promowane niekorzystanie z bonu i powstrzymywanie się od wyjazdów. Uważam, że jest to nielogiczne. Oczekujemy natychmiastowego otwarcia w 100 proc. Dlaczego jest tak, że salony fryzjerskie działają, a spa w hotelach nie mogą działać. Skąd jest limit 50 proc.? Nie ma żadnego uzasadnienia medycznego. Dlaczego 50 proc., a nie 80 czy 25? To z palca wzięte liczby, po prostu bez sensu - dodał.

55 reakcji
0
0
55
Podziel się
Komentarze (55)
zobacz więcej komentarzy (55)
bEilYQLR
KOMENTARZE
(55)
Gorg
2 miesiące temu
Rozdawnictwo pieniędzy dla PiS-owskich wybranków!
Hotelarz
2 miesiące temu
A wiecie ze wszyscy co przyjmują bon muszą od niego odprowadzić podatek ???
Marek
2 miesiące temu
Po co mi bon turystyczny jak wszystko pozamykane?
bEilYQMj
Mariusz
2 miesiące temu
Hotelarzom zawsze będzie mało, ale nie biorą pod uwagę że wielu turystów gdyby nie bon to w ogóle by nie przyjechali, mowie to na swoim przykładzie, z racji tego ze dostaliśmy bon to jedziemy nad morze w innym przypadku byśmy tam nie pojechali ponieważ polska turystyka to złodziejstwo.
Polka
2 miesiące temu
Gdyby ten rząd obniżył progi podatkowe dla pracujących Polaków ,a nie premiował niepracujących posiadających wielodzietne rodziny to można by uznać ,ze stara się o przyszłość Polski ,a tak to zapłat za głosy wyborcze
...
Następna strona