Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Przekop Mierzei Wiślanej. Dlaczego Rosjanie nie chcą tej inwestycji

- Chodzi o konkurencję - tłumaczył w programie "Money. To się liczy" Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. - Brak możliwości rozwoju Elbląga to szansa na rozwój dla Rosjan. Strona rosyjska zwróciła się do Brukseli, wskazując, że budowa kanału przez Mierzeję jest wybitnie szkodliwa dla środowiska. Ma to na celu jedno: niedopuszczenie do budowy - dodał.

KOMENTARZE
(217)
Michał
5 lata temu
Zastanawia mnie fakt, jaką niby konkurencją miałaby być mierzeja, skoro głębokość jej pozwoli wpłynąć jedynie jachtom i barkom rzecznym? Nie ma mowy o morskich dużych okręgach handlowych, które mogły by faktycznie podnieść znaczenie portu w Elblągu. A tak to jest kolejną nietrafione fanaberia rządu, zwłaszcza, że z portu gdańskiego mroźna dojechać nową ekspresówką w ok. 40min. Szkoda kasy i środowiska. A ruskami i ich mąceniem bym się nie edytował.
Marcin
5 lata temu
Szkoda, że redaktorzy, prowadzące tego rodzaju wywiad, utrudniają zaproszonym gościom swobodne wypowiedzenie się, swobodną odpowiedź na zadane pytania.
Leffy
5 lata temu
W kółko kręcicie wypowiedzi tego XXX. Truje powietrze, a wszyscy klepią te głupoty, bo "pan minister powiedział".
Pytam się
5 lata temu
Jak pęknie rura ( jakieś trzęsienie) to co zrobią ekolodzy ? Co zrobili jak szambo w Gdańsku wpływały do zatoki, do Bałtyku? Nie BLOKOWALI rury.
Krystian 40
5 lata temu
Brawo Putin to jest prawdziwy prezydent
...
Następna strona