Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|

Upadłość firmy - kiedy i jak ją ogłosić?

2
Podziel się:

Epidemia koronawirusa zagroziła istnieniu wielu polskich firm. Czy rozwiązaniem problemów w tej trudnej sytuacji może być ogłoszenie upadłości firmy? Kiedy można zgłosić upadłość konsumencką? Zadaj pytanie prawnikowi.

Upadłość firmy - kiedy i jak ją ogłosić?
(Istock)

Część przedsiębiorców już straciła płynność finansową z powodu epidemii, inni obawiają się, że będą musieli zamknąć swoje biznesy w najbliższych tygodniach. W którym momencie należy rozważyć ogłoszenie upadłości i jak to zrobić? Czy bankructwo mogą ogłosić osoby, które nie są w stanie regulować swoich zobowiązań, bo przez koronawirusa straciły pracę?

Na te pytania odpowie Anna Grudzień – Kurpiewska, radca prawny, ekspertka prawa upadłościowego, we wtorek 12.05 o g. 9.15 w programie "Money. To się liczy".

Zapraszamy do wysyłania pytań na Dziejesie

Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(2)
maly62
2 lata temu
I oto wychodzi polska zachłanność.Nie ma nic gratis.Jesteś goły i musisz być wesoły wezmiesz chwilówkę to się dowiesz od jaśnie pani mecenas co możesz a czego nie.
rzeszowiak
2 lata temu
Na te pytania odpowie Anna Grudzień – Kurpiewska, radca prawny, ekspertka prawa upadłościowego. Powie to co bedzie mogla powiedziec .Dzwonilem i rozmawialem osobiscie ,rozmowe zaczela od wizyty w Warszawce u Pani mecenas .Pierwsza i nie ostatnia wizyta to koszt 500 zl.Jestem ciekawy ile wziela za ogloszenie upadlosci czerwonego wisniewskiego ,ktory mial 2 miliony dlugu.