Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|
aktualizacja

Wakacje za granicą. Złe wieści dla polujących na last minute

- Mamy zupełnie inny rok, zeszły rok rozpieścił nas cenowo. Lasty za 1000 lub 800 zł były praktycznie codziennie. W tym roku takich ofert raczej nie będzie. W zeszłym roku tego produktu było na półce za dużo, biura wyprzedawały oferty. W tym roku dużo osób wykupiło wycieczki w ofercie first minut i tych ofert jest mniej. Więc jeśli szukamy lasta, to teraz - mówiła w programie "Money. To się liczy" Klaudyna Fudala, rzecznik prasowa wakacje.pl.

KOMENTARZE
(15)
Agnieszka
5 lata temu
Tyle ładnych miejsc jest w Polsce, że nawet mnie nie ciągnie za granicę. Ostatnio znalazłam świetną okazję na sun&snow i wybrałam się na tygodniowy pobyt do Szklarskiej Poręby. Po prostu zakochałam się w tym miejscu...spokój, przyroda.....prawdziwy odpoczynek.
Ewa
5 lata temu
dlatego ja wolę pojechać w Polskę, znalazłam fajny i niedrogi apartament w Karpaczu przez sun&snow, okolica świetna, dużo miejsca do spacerów, wypoczywać można wszędzie ,mi zależało tylko żeby był las, jakieś jezioro niedaleko i to mam zapewnione :)
turysta
5 lata temu
powiem tak w tamtym roku wykupiłem firsty jeden na Rodos i jeden na Gran Canarię za Rodos zapłaciłem 4800 na dwie os 7 dni all w czasie wyjazdu (czerwiec) ta oferta kosztowała 7600 na Canarię podobnie kosztowała 5100 wyjazd 1 paźdź a już kosztuje 9500 i faktycznie lasty są dużo droższe niż przed rokiem
adamos
5 lata temu
Trzeba kupować w biurach niemieckich; Niemcy nie maja kasy, to i lasty sa tańsze
agata
5 lata temu
obserwowałam wycieczkę, która mnie interesuje i w ciągu tygodnia zdrozała o 120zł. Ceny lastów niczym się nie różnią