Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Inwestycja w nieruchomość na wynajem bez wad i VAT

2
Podziel się:

Ostatnie wydarzenia w Europie, czy niedawne spadki ratingów Polski powodują, że coraz więcej osób poszukuje alternatywy lub dywersyfikacji dla inwestycji w papiery wartościowe i waluty. Ci, którzy posiadają pewne nadwyżki kapitału coraz chętniej szukają nowych form pomnażania pieniędzy, które zapewnią stały, godziwy dochód bez zbędnego ryzyka, również po osiągnięciu wieku emerytalnego.

Inwestycja w nieruchomość na wynajem bez wad i VAT

Jedną z ciekawszych, a jeszcze mało popularną w naszym kraju opcją jest możliwość inwestowania w nieruchomość na wynajem w systemie condo. W rozwiniętej formie polega ona na zakupie gotowego do zamieszkania apartamentu, zarządzanego przez profesjonalistów, którzy biorą na swoje barki odpowiedzialność za znalezienie najemcy. Odciąża to inwestora od wszelkich czasochłonnych formalności i zabiegów. Dzięki temu, w przeciwieństwie do typowego wynajmu, inwestor nie musi się martwić o wykończenie mieszkania oraz zdobycie i obsługę najemcy. Za wszystko odpowiadają deweloper i profesjonalny operator.

System ten, znany od dawna na zachodzie, wprowadza do swojej oferty w inwestycji apartamentowej WolskaKwadrat solidny deweloper – Dantex. Firma, dzięki umowie z operatorem, zapewnia minimum 5-letnią ciągłość najmu i gwarantuje zysk w wysokości 7% w skali roku. Zakupiony apartament jest zatem doskonałym źródłem dochodów. Wszelkie koszty stałe są pokrywane przez operatora, który dba o promocję apartamentów, ich stan techniczny i ciągłą obsługę gości. Najemcy zyskują nie tylko miejsce do spania i odpoczynku, ale także pełną infra­strukturę hotelową, zaplecze gastronomiczne, całodobo­wą recepcję i parking podziemny. Udogodnienia te wyróżniają ofertę Dantex na tle tradycyjnych najmów.

WolskaKwadrat to nowoczesny budynek z mikroapartamentami przeznaczonymi do krótkoterminowego wynajmu, który jest położony w Warszawie przy ulicy Wolskiej - zaledwie 4 km od Pałacu Kultury. Atrakcyjność lokalizacji ma istotne znaczenie dla potencjalnych gości. Na wysokość zwrotu z inwestycji wpływ ma również specyfika warszawskiego rynku, gdzie mieszkania na wynajem cieszą się zainteresowaniem przez cały rok, w odróżnieniu od mieszkań wakacyjnych położonych nad morzem czy w górach. Krótkoterminowy wynajem nieruchomości zlokalizowanych w Warszawie jest doskonałym interesem. Potwierdza to ciągły wzrost cen pokoi hotelowych, według analizy przygotowanej przez Trivago.pl ceny wynajmu wzrosły w ciągu ostatnie­go roku aż o 14%.

Dodatkową zaletą jest niski próg wejścia w inwestycję – wystarczy zaangażować minimum 10% wartości nieruchomości - dla apartamentu WolskaKwadrat może to być kwota zaledwie 15 tysięcy złotych! Pozostałe 90% wartości, należy wpłacić dopiero z chwilą rozpoczęcia funkcjonowania obiektu, czyli na wiosnę przyszłego, 2017 roku. Deweloper umożliwia sfinansowanie inwestycji dedykowanym kredytem komercyjnym. Ponosząc koszt kredytu w wysokości ok. 5% można zainwestować w pełni wyposażony apartament o powierzchni od 14 do 30 m2. A na deser, z uwagi, że jest to zakup komercyjny, inwestorowi (również osobie prywatnej) przysługuje możliwość odliczenia pełnej stawki podatku VAT – wówczas koszt inwestycji obniży się o 23% wartości!

Dla inwestorów dosłownie z całego świata, system condo dla apartamentów WolskaKwadrat jest doskonałym rozwiązaniem i najwygodniejszą formą czerpania zysków z wynajmu nieruchomości zlokalizowanej w centrum Warszawy. Bez potrzeby ciągłego monitorowania i obsługi inwestycji, stajemy się posiadaczami stałego i zarazem atrakcyjnego źródła dochodów.

Dodatkowym atutem, dla inwestorów spoza Warszawy, może być prawo do wykorzystania apartamentu do własnych potrzeb przez 14 dni w ciągu roku, pomimo komercyjnego przeznaczenia nieruchomości i dokonanego zwrotu VAT.

Pamiętajmy, że niezależnie od koniunktury, inwestor posiada płynny kapitał – wartościową nieruchomość w centrum stolicy. Po spłacie kredytu rentowność znacząco rośnie wraz z wartością apartamentu – bo przecież takich lokalizacji w Warszawie jest coraz mniej.

| WolskaKwadrat - mikroapartamenty w systemie condo – najważniejsze informacje: * - gwarantowany, bezpieczny zysk – 7% w skali roku, * - pełne wykończenie i wyposażenie w cenie apartamentu, * - pewność wynajmu - 5-letnia umowa z profesjonalnym operatorem – z możliwością jej przedłużenia, * - możliwość odliczenia pełnej stawki VAT, * - brak kosztów stałych przez okres gwarantowanego najmu, * - niski próg wejścia w inwestycję - już od 15 tysięcy złotych, * - możliwość finansowania bezpiecznym i tanim kredytem komercyjnym, * - atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy, * - bezobsługowe źródło zysku - w dalszej perspektywie - coraz bardziej efektywne - źródło dochodów, np. na emeryturze, * - Dantex - bezpieczeństwo inwestycji gwarantowane 20-letnim doświadczeniem firmy na rynku nieruchomości |
| --- |

Dowiedz się więcej na stronie www.wolskakwadrat.pl

Artykuł sponsorowany

wiadomości
gospodarka
najważniejsze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(2)
Leon Z
8 lat temu
W Barcelonie i Berlinie takie najem jest zabroniony pod groźbą wysokich kar pieniężnych. Jest więc b. prawdopodobne, ze w lewackiej Polandii też wkrótce wejdą podobne obostrzenia, a wówczas ta misterna wyliczanka bierze w łeb. Oczywiście inwestycje w nieruchomości są dobre... dla developerów, którzy powoli zaczynają się dławić nadwyżką niesprzedanych mieszkań. Osobiście posiadam wynajmowany lokal i zapewniam, że kokosów nie ma. Owszem lepiej niże na lokacie, ale ... podatki, remonty, nowe przepisy o kasach fiskalnych, a nade wszystko ustawa o ochronie lokatorów. Jak już to wszystko uwzględnicie, to dopiero zdecydujcie o inwestycji.
Yaro
8 lat temu
Reity dają od 7% do 9%. Dochody firm prowadzących są zwolnione z opodatkowania. Ten apartamentowiec jest nowy, zatem można ustalić odpis na poziomie 2,5% rocznie. Dochód sumuje się, zatem wpadamy w progresję. Z Reitów mamy przychody kapitałowe opodatkowane ryczałtem 19%.