Notowania

gpw
05.07.2018 20:10

Milioner na deskorolce i Merlin wspólnie stworzą kryptowalutę

"Zmartwychwstanie" Merlina na GPW okazało się dopiero początkiem. Spółka poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Krypto Jam kierowanym przez Rafała Zaorskiego – milionera na deskorolce. Wspólnie mają stworzyć kryptowalutę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Maciej Stanik/Wirtualna Polska)
Merlin wraca do gry z przytupem. Chce stworzyć własną krypotwalutę

"Zmartwychwstanie" Merlina na GPW okazało się dopiero początkiem. Spółka poinformowała o rozpoczęciu współpracy z Krypto Jam kierowanym przez Rafała Zaorskiego – młodego milionera. Wspólnie mają stworzyć kryptowalutę.

460 proc. wzrostu wartości akcji Merlina w ciągu jednego tylko miesiąca zwróciło oczy inwestorów na spółkę uznaną za rynkową porażkę. Spółka, która przez wielu była skazywana na pozostanie w gronie groszowych, pokazała, że jeszcze może wyjść na prostą i sprzedawać Polakom książki.

Informacja ujawniona w najnowszym komunikacie giełdowym może okazać się kolejnym silnikiem wzrostu wartości jej akcji - do gry wkracza bowiem przedstawiający się jako "spekulant" Rafał Zaorski. To człowiek, który w sieci pokazuje na żywo, jak w kilka godzin zarobić milion złotych. A później część pieniędzy przeznacza na cele charytatywne.

Zobacz też: W jeden dzień zarobił 2,5 mln zł:

Merlin we współpracy z Krypto Jam, którego prezesem jest Zaorski, zamierza stworzyć własną kryptowalutę. "Intencją stron jest umożliwienie korzystania z technologii innym podmiotom z rynku e-commerce w Polsce i Europie, a w konsekwencji osiągnięcie pozycji lidera tokenizacji lojalności klientów w Europie" – czytamy w komunikacie.

O szczegółach współpracy, zgodnie z deklaracją, powinniśmy dowiedzieć się w ciągu miesiąca. Wtedy też zostanie podpisana umowa. "Po zawarciu umowy strony niezwłocznie podejmą działania zmierzające do sprawnego przeprowadzenia procesu oraz rozwoju opracowywanej technologii" – zapewniono.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: gpw, giełda, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska, giełda na żywo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
06-07-2018

dziadekCzy on coś wyprodukował, skonstruował, wymyślił lub zaprojektował, co służy ludziom, co jest im potrzebne, niezbędne lub ułatwia życie? Nic z tych … Czytaj całość

05-07-2018

PawełRafał rzeczywiście jest znany z tego, że ma wszechstronną wiedzę z zakresu nowych technologi, finansów i biznesu. Koleś ma łeb na karku.

05-07-2018

JerryKrypto waluta zaprowadzi wszystkich do krypty.

Rozwiń komentarze (55)