Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

The Story współpracuje z Willy Lai

0
Podziel się:

Niedawny dyrektor UX Design w Apple i wykładowca na Uniwersytecie Berkeley przyjedzie w styczniu do Polski, aby poprowadzić warsztaty z Designing User Experience. W stolicy warsztaty odbędą się w Campus Warsaw. Współpraca z ekspertem z Doliny Krzemowej otwiera nowy rozdział w rozwoju The Story, organizatora warsztatów.

The Story współpracuje z Willy Lai

W styczniu, w czterech miastach Polski - Warszawie, Rzeszowie, Krakowie i Katowicach odbędą się warsztaty poświęcone Designing User Experience, zorganizowane wspólnie przez The Story i Willy Lai. Willy Lai to ekspert od user experience design z doświadczeniem pracy w największych technologicznych firmach świata, jak Apple, Samsung, AOL, czy Paypal. Willy Lai łączy pracę zawodową z wykładami. Na Uniwersytecie w Berkeley prowadzi zajęcia poświęcone UX Design. Współpracuje również z Uniwersytetem w Stanford oraz wykłada na Academy of Art University and UCSC Extension Silicon Valley. _ - _Stała współpraca z Willy Lai, autorytetem UX design z Doliny Krzemowej otwiera nowe możliwości i stwarza szansę na jeszcze szybszy rozwój firmy - mówi Dymitr Romanowski, prezes The Story.

_ _

_ _

Razem z Campus Warsaw

W stolicy, która jest pierwszym z czterech miast, w których odbędą się warsztaty, na miejsce spotkania z ekspertem z Doliny Krzemowej, The Story wybrało Campus Warsaw. Ten inkubator nowoczesnej przedsiębiorczości jest obecnie najważniejszym na mapie Polski miejscem, gdzie rozwijane są projekty biznesowe w nowych technologiach. Google, który jest inicjatorem powstawania Campusów w wybranych częściach świata, przed rokiem wybrał Warszawę na miejsce otwarcia kolejnego ze swoich inkubatorów, doceniając fakt potencjału polskim firm w tworzeniu i projektowaniu innowacji. Do nich zalicza się również The Story.

_ _

Zaprojektować innowacje

Firma zajmuje się projektowaniem innowacji o oparciu o Human-Centered Design. To idea i model w biznesie, która przywędrowała z USA , a jej celem jest wyszukiwanie niezdefiniowanych potrzeb konsumentów i projektowanie w odpowiedzi innowacyjnych rozwiązań. The Story ma na swoim koncie wiele udanych projektów stworzonych na bazie tego modelu. Poza konferencją WCF Davos w Łodzi poświęconą Human-Centered Design and Innovations, o której za chwilę, jest nią aplikacja opoznionysamolot.pl pozwalająca klientom linii lotniczych dochodzić odszkodowania za opóźniony lub niezrealizowany lot, czy nacoidamojepianiadze.pl, która umożliwia samorządom prezentowanie wydatków budżetów z punktu widzenia mieszkańca i podatnika gminy. W oparciu o mechanizm nacoidamojepieniadze.pl Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stworzyła specjalny serwis, dzięki któremu każdy może sprawdzić swój finansowy wkład w zakupy z funduszy zebranych podczas Finałów WOŚP.

_ _

_ _

WCF w Łodzi po raz drugi

Warsztaty z Willy Lai odbywają się w Polsce po raz pierwszy, ale to nie pierwsza jego wizyta w naszym kraju. Pierwszy raz był tu w październiku w związku ze swoim udziałem w Konferencji World Communication Forum Davos w Łodzi. Wystąpił jako gość specjalny. Pomysłodawcą i współorganizatorem konferencji była firma The Story, która do partnerstwa zaprosiła miasto Łódź. W 2017 r. odbędzie się druga edycja konferencji, i ponownie w Łodzi.

- Pracujemy nad kolejną edycją, która powinna być jeszcze ciekawsza i przyciągnąć równie znamienitych gości - deklaruje Romanowski. Ambicją The Story jest stworzenie najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia poświęconego innowacjom i kreacji, którego uczestnikami będą ludzie wielu profesji i stanowisk zainteresowanych projektowaniem innowacji. - Chcemy zapraszać przedstawicieli różnych dziedzin życia od biznesu, przez kulturę po świat sportu, którzy dzieląc się swoimi osiągnięciami, planami i pomysłami będą inspiracją dla innych - wyjaśnia. A wszystko aby promować i przekonywać do Human-Centered Design, jako sposobu myślenia w projektowaniu innowacji i kreatywności.

Kontynuacją i uzupełnieniem wydarzenia w Łodzi będzie cykl styczniowych warsztatów, które rozpoczną się w Warszawie.

Więcej informacji na new.story-digital.com

wiadomości
gospodarka
gospodarka światowa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(0)