Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
impact
07.06.2016 12:09

To jemu Obama zawdzięcza dwa wyborcze zwycięstwa. Światowe sławy na Impact'16

Udział w kongresie w Krakowie zapowiedzieli przedstawiciele międzynarodowych korporacji, wizjonerzy, stratedzy i wybitni specjaliści w swoich dziedzinach – m.in.: David Plouffe, Burton Lee i Ryan Panchadsaram. David Plouffe jest twórcą kampanii prezydenckich Baracka Obamy i uznaje się go za „architekta” dwóch zwycięstw wyborczych obecnego prezydenta USA.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pete Souza)

Kongres Impact'16: 4.0 Economy, który odbędzie się w dniach 15–16 czerwca br. w Krakowie zgromadzi polskich i światowych ekspertów z dziedziny innowacji, rozwoju przedsiębiorczości, cyfryzacji i finansowania startupów. Podzielą się oni najlepszymi światowymi wzorcami i podpowiedzą jak je wykorzystać w polskich realiach. Większość mówców zza granicy odwiedzi Polskę po raz pierwszy.

Udział w kongresie Impact'16 zapowiedzieli przedstawiciele międzynarodowych korporacji, wizjonerzy, stratedzy i wybitni specjaliści w swoich dziedzinach – m.in.: David Plouffe, Burton Lee i Ryan Panchadsaram. David Plouffe jest twórcą kampanii prezydenckich Baracka Obamy i uznaje się go za „architekta” dwóch zwycięstw wyborczych obecnego prezydenta USA.

W 2010 roku, Plouffe znalazł się na czwartym miejscu zestawienia „New Thought Leaders” Newsweeka, na której byli także m.in. Steve Jobs oraz Hillary Clinton. Jest także autorem książki "The Audacity to Win: The Inside Story and Lessons of Barack Obama's Historic Victory”. Od 2014 r. zarządza firmą Uber.

Burton Lee to światowej sławy specjalista w dziedzinie innowacji, design thinking, inwestycji wysokiego ryzyka oraz tworzenia planów, strategii i technologii dla startupów. Ma wieloletnie doświadczenie pracy w firmach typu venture, dużych korporacjach (GE, HP, Daimler) oraz jednostkach rządowych i agencjach rozwoju gospodarczego (NASA, Komisja Europejska, NSF, NIH,).

*Ryan Panchadsaram *w Białym Domu odpowiadał za obszar technologiczny i był kluczowym członkiem zespołu kryzysowego, który odblokował platformę HealthCare.gov., dzięki czemu, jeszcze przed 30 rokiem życia znalazł się na okładce Times Magazine. Obecnie pracuje w jednym z największych i najlepszych funduszy Venture.

Obok bardzo licznego grona specjalistów z Polski na Impact'16 wystąpią również:

Matteo Rizzi – twórca międzynarodowych spotkań branży FinTech (FinTechStage). Financial Times uznał go za jedną z 40 najważniejszych osób w branży FinTech. Obecnie pracuje w Omidyar Network, organizacji prowadzonej przez założyciela e-Baya.

Lucian Tarnowski - założyciel i CEO BraveNew.com, platformy łączącej pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Został wyróżniony tytułem Young Global Leader (YGL) przez World Economic Forum.

Ott Vater – współtwórca sukcesu programu e-Residency w Estonii.

Gary Stweart - Dyrektor w Wayra UK i Wayra UnLtd., acceleratora dla start-upów w Europie
i Ameryce Łacińskiej. Przez ostatnie dwa lata zainwestował w ponad 320 firm.

A także: Redg Snodgrass, Matt Haggmann, Lea Tarnowski, Jon Soberg, Tyler Crowley, Vitaly Golomb, Arnaud Bonzom, Steve Strassman, Stas Gayshan, Timothy Rowe, Mike Reiner, Mate Rimac, Sidhar Solur, John Biggs.

Kongres Impact'16 odbywa się z inicjatywy Jarosława Gowina, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Mateusza Morawieckiego, Ministra Rozwoju i Anny Streżyńskiej Minister Cyfryzacji.

Więcej informacji o wydarzeniu i prelegentach na: www.impactcee.com

Tagi: impact, impact'16, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
07-06-2016

chcecieczyniechcecieTak, podpowiedzą jak jeszcze bardziej zniewolić i doić polskie społeczeństwo.

Rozwiń komentarze (1)