Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Materiał partnera
|

Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE, czyli skuteczna rekrutacja w nowym wymiarze

0
Podziel się

26 maja odbędzie się jedno z największych rekrutacyjnych wydarzeń online tego roku w Polsce – wirtualne Targi Pracy IT skierowane do kandydatów na wszystkich poziomach doświadczenia. Targi odbędą się na specjalnej platformie z wirtualną halą wystawienniczą, na której swoje stoiska będą mieli wszyscy wystawcy. W ramach wydarzeń towarzyszących przewidziano webinary z zakresu technologii i kariery w IT oraz konkurs dla uczestników. Zainteresowanie Targami jest bardzo duże i wciąż można zarejestrować się jako wystawca i uczestnik.

Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE, czyli skuteczna rekrutacja w nowym wymiarze
(materiały partnera)
bErBwkdh

Materiał partnera Targi Pracy IT

Wśród wydarzeń przeniesionych do sieci warto zwrócić uwagę na te skierowane do specjalistów oraz te, których organizatorzy stawiają na realizację jasno określonych celów. Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE to właśnie jedno z nich – pomysł realizacji wydarzenia powstał po wnikliwej obserwacji rynku pracy i sytuacji kadry przyszłych i obecnych pracowników. Niepewność zatrudnienia oraz nastroje wyczekiwania widoczne wśród pracodawców wyraźnie przełożyły się na zainteresowanie wydarzeniami skierowanymi na rozwój kariery.

Zapraszamy do udziału w wirtualnych Targach Pracy IT. Nasi koledzy chętnie opowiedzą o możliwościach pracy w PKN ORLEN. Do naszego zespołu IT szukamy zarówno kierowników projektów i architektów oraz specjalistów w zakresie aplikacji i infrastruktury. Praca w PKN ORLEN daje możliwość budowania rozwiązań, gdzie informatyka znajduje praktyczne zastosowania w wielu dziedzinach. Skala i potencjał Koncernu w obszarach przemysłu, logistyki, handlu oraz ciekawa strategia rozwoju firmy w kierunku multienergetycznego przedsiębiorstwa stawiającego na odnawialne źródła i paliwa alternatywne daje unikalne możliwości. – Artur Groszek, Dyrektor Wykonawczy ds. Informatyki, PKN ORLEN.

bErBwkdj

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, czyli organizacja non-profit powołana przez Polski Funduszu Rozwoju, oraz jej partner merytoryczny Fundacja Academic Partners, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji największych targów pracy IT w Polsce. A partnerem Głównym Targów Pracy IT ONLINE jest PKN ORLEN.

Nie ulega wątpliwości, że trudno obecnie przewidzieć gospodarcze konsekwencje epidemii, dlatego warto skupić się na podnoszeniu kwalifikacji i dobór kadry, szczególnie w obszarze IT, który w momencie przenoszenia wielu biznesów i usług do sieci ma kluczowe znaczenie dla przyszłości wielu firm. – mówi Magdalena Grzankowska, Członek Zarządu Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju.

Platforma, na której odbędą się targi umożliwia prezentację profilów wystawców, a także zapoznanie się uczestników z materiałami pracodawców, interaktywny kontakt poprzez chat, przesłanie zapytania i danych poprzez formularz kontaktowy. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy będą mogli dołączyć do wydarzenia w dowolnej chwili i bardzo efektywnie spędzić czas. Jednocześnie dostaną dobre narzędzie do analizy swojej sytuacji na rynku pracy. Wydarzenie odbędzie się za kilka dni, a już zarejestrowanych jest ponad 1500 uczestników. Wciąż trwa rekrutacja zarówno uczestników, jak wystawców. Rejestracja odbywa się poprzez stronę: targipracyit.pl/online

Poziom zainteresowania Targami to dla nas jasny sygnał, że istnieje potrzeba stworzenia miejsca, gdzie absolwenci i specjaliści z obszaru IT/Data Science będą mogli nawiązać relacje z nowymi pracodawcami lub rozpocząć swoją karierę. – mówi Michał Bijata, Prezes Zarządu Fundacji Academic Partners.
Oprócz rozmów z rekruterami i możliwości analizy oferty rekrutacyjnej wystawców, organizatorzy przygotowali dla uczestników serię wydarzeń towarzyszących w postaci webinarów karierowych prowadzonych przez pracodawców i zaproszonych ekspertów. Wśród zaplanowanych wystąpień jest webinar GovTech z udziałem Justyny Orłowskiej, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech i Wojciech Janek z Zespołu GovTech Polska, a także spotkanie z zespołem Centralnego Domu Technologii na temat znaczenia zaangażowania w projekty społecznych dla rozwoju w IT.

bErBwkdp

Rejestracja na Wirtualne Targi Pracy IT ONLINE jest możliwa na stronie: www.targipracyit.pl/online

Partnerem Głównym Targów Pracy IT ONLINE jest PKN ORLEN.
Partnerami wydarzenia są: Polski Fundusz Rozwoju, Asseco, Agencja Rozwoju Przemysłu, Bank Gospodarstwa Krajowego, Aba Austria, Equinix
Patronami wydarzenia są: Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz GovTech
Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal wp.pl.

Materiał partnera Targi Pracy IT

bErBwkdK
KOMENTARZE
(0)